18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ekonomista w natarciu

Ekspert PiS popłynął. Nie przyjmiemy euro, zabrania nam Matka Boska

Emilia Waszczuk
11.04.2019  17:11
Ekonomista PiS: nie możemy przyjąć euro, zabrania nam Matka Boska
Ekonomista PiS: nie możemy przyjąć euro, zabrania nam Matka Boska Fot: Marek BAZAK/East News

Profesor Eryk Łon - przynależący do PiS członek Rady Polityki Pieniężnej - oznajmił, że Polska nie może wejść do strefy euro, bo nie pozwala na to przepowiednia związana z objawieniem Matki Boskiej. Dlaczego? Bo tylko będąc poza centrum UE zachowamy na świecie pokój.

O tym, że Polska mogłaby (a zdaniem niektórych wręcz powinna) wstąpić do strefy euro i przyjąć walutę wspólną dla krajów członkowskich UE, mówi się od dawna. Zdania na ten temat są oczywiście podzielone. Są jednak tacy, którzy na "nie" mają naprawdę silne, płynące wprost z nieba argumenty.

Profesor Eryk Łon z Rady Polityki Pieniężnej i członek PiS twierdzi, że przyjęcie euro byłoby dla naszego kraju zgubne. Ba! Byłoby katastrofalne w skutkach nie tylko dla nas, ale i całego świata. Skąd ta pewność? Przez objawienia i tajemnice fatimskie!

Ekonomista PiS przestrzega przed euro

Matka Boska przestrzega przed strefą euro

Matka Boska, która podobno objawiła się Łucji w Fatimie, miała przekazać jej trzy tajemnice. Tajemnice te - na swój sposób, na łamach portalu Radio Maryja - zinterpretował pan Łon, stwierdzając, że jedna z nich stawia Polskę w bardzo ważnej dla świata pozycji.

Jakiej? Polska musi trzymać się jak najdalej od centrum Unii Europejskiej, inaczej wybuchnie wielka wojna. Tylko my możemy zapewnić światu pokój!

Ważnym elementem budowy pokoju w Europie powinno być, moim zdaniem, przekonanie, iż oficjalne wyłączenie Polski z obowiązku przyjęcia euro jest jednym z podstawowych warunków zachowania pokoju i uniknięcia wojny, o której w swojej przepowiedni wspominała siostra Łucja – zapewnia ekonomista.

Mówi się czasami, że jeśli Polska znajdzie się poza tym „rdzeniem”, to pojawią się większe szanse na pokój w Europie i mniejszą liczbę ofiar - czytamy.

Jak ma się to do euro? Cóż, jeśli przyjmiemy europejską walutę, znaczenie Polski w UE będzie dużo większe, a to oznacza katastrofę!

Przeczytaj więcej
Komentarze