18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robert Biedroń oburzony

Posłanka PiS szokuje. Chce wyplenić gejów z Polski

27.03.2019  18:32
Elżbieta Kruk chce Polski wolnej od LGBT
Elżbieta Kruk chce Polski wolnej od LGBT Fot: Wikipedia

Posłanka PiS i kandydatka do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Kruk przyznała, że chce Polski wolnej od LGBT. Ma nadzieję, że pozbędzie się z kraju całej "tej ideologii".

Elżbieta Kruk przyznała w rozmowie z Onet.pl, że chce Polski jedynie heteroseksualnej. Ma nadzieję, że wzorem Świdnika, inne samorządy będą przygotowywać i wprowadzać uchwały, ogłaszające "miasta wolne od LGBT".

Ja myślę, że Polska będzie regionem wolnym od LGBT - wypaliła, po czym dodatkowo potwierdziła swoje zaskakujące stanowisko.

Po co zaś w polskich miastach uchwały przeciw LGBT? By oczyścić kraj z "tej ideologii".

To znaczy, żeby nie było promocji, żeby nie było tej ideologii. Rozwijając skrót to są lesbijki, geje, biseksualiści i ci zmiennopłciowi - powiedziała.

Posłanka oskarża środowiska LGBT o seksualizację dzieci i twierdzi, że wprowadzenie Karty LGBT+ jest niezgodne z konstytucją.

Afirmacja tej ideologii, wprowadzanie do szkół, opieranie się na zasadach WHO, no to już w ogóle jest jakiś włos jeżący się na głowie, bo tamte zasady WHO to sięgają do dzieci od 4 lat, do seksualizacji tych dzieci. To są takie zagrożenia, które myślę, że możemy niektórzy lekceważyć - mówiła. - Krzyczą "konstytucja, konstytucja" i promują coś, co jest niezgodne z konstytucją - dodała.

Kruk chce Polski czystej od LGBT. Biedroń oburzony

Na słowa Elżbiety Kruk zareagował polityk, który otwarcie mówi o tym, że jest gejem i walczy o równe traktowanie osób każdej możliwej orientacji seksualnej. Robert Biedroń słowa posłanki uznał za skandal. Na Twitterze pyta, jak pani polityk zamierza wyplenić LGBT z kraju - czyżby planowała getta ławkowe i osobne miejsca w autobusach?

Posłanka PiS, E. Kruk: “Polska będzie wolnym regionem od LGBT”.
Co dalej? Osobne miejsce w autobusach? Getta ławkowe?
Przykład idzie z góry. Dzielenie obywateli na gorsze sorty przez polityków partii rządzącej nie doprowadzi do niczego dobrego. Tylko do kolejnej tragedii - napisał.

Polityk Razem Paweł Preneta także dał na Twitterze wyraz swego oburzenia. Napisał, że zastanawia się, czy Kruk jest jedynie bezmyślna, czy wręcz podła. Stwierdził też, że pragnienie Polski wolnej od LGBT to nawoływanie do nienawiści.

Zastanawiam się, czy tacy ludzie są bardziej bezmyślni czy bardziej podli. Czy pani Kruk zdaje sobie sprawę, że "Region wolny od LGBT" to nawoływanie do nienawiści wobec setek tysięcy Polaków? - napisał.

Elżbieta Kruk: potrafię coś tam, coś tam

Kim jest Elżbieta Kruk? Posłanka znana jest głównie z tego, że "potrafi coś tam, coś tam". Zapytana niegdyś o jej zamiłowanie do alkoholu (do Sejmu przyszła w stanie wskazującym na wypicie "kilku głębszych") wyjątkowo się oburzyła. Chwilę później mówiła o swoich nadzwyczajnych umiejętnościach.