18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dostał, czego chciał

Gdzie mieszka Kuchciński? Zażądał ogromnych luksusów

08.08.2019  08:30
Gdzie mieszka Kuchciński? Zażądał ogromnych luksusów
Gdzie mieszka Kuchciński? Zażądał ogromnych luksusów Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Marszałek Kuchciński nie schodzi z ust Polaków odkąd na jaw wyszła afera samolotowa. Jak się okazuje, polityk od dawna ma zamiłowanie do luksusu. Warto dowiedzieć się, gdzie mieszka. 

Marek Kuchciński lubi sobie polatać - o tym wiemy już wszyscy. Nie każdy ma jednak świadomość, że poza organizowaniem sobie powietrznych wycieczek za pieniądze podatników, polityk ma zamiłowanie do życia w szeroko pojętym luksusie.

Gdzie mieszka Kuchciński?

Na to pytanie odpowiedź nie jest wcale taka oczywista. Przez lata marszałkowie Sejmu korzystali z jednego, konkretnego apartamentu - największego z resztą w zasobach sejmowego hotelu. To dla Kuchcińskiego było jednak za mało. Nie wyobrażał sobie, jak mógłby się gnieździć w dwóch pokojach z łazienką. 

Zażądał lokum o wiele bardziej luksusowego i... dostał je! Kuchciński mieszka w apartamencie usytuowanym w najbardziej reprezentacyjnej części Warszawy, w kompleksie należącym do Kancelarii Prezydenta - niedaleko Belwederu. 

Kuchciński zajmuje 4-pokojowe mieszkanie na ul. Bacciarellego, które ma ok. 100 m kw. Kancelaria Sejmu miesięcznie za tę przyjemność marszałka płaci 4145 zł.

Nie ma co, nieźle sobie poleciał. 

Przeczytaj więcej
Komentarze