18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko przez 500 plus

Gretkowska ostro o Polakach. "Lubią dawać du*y każdemu"

26.06.2019  11:25
Gretkowska ostro o Polakach. "Lubią dawać du*y każdemu"
Gretkowska ostro o Polakach. "Lubią dawać du*y każdemu" Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Manuela Gretkowska postanowiła bardzo ostro wypowiedzieć się na temat tego, co sądzi o swoich rodakach. Nie hamowała się zupełnie w wyrażeniu frustracji.

Manuela Gretkowska - pisarka, felietonistka, scenarzystka filmowa i założycielka polskiej Partii Kobiet i przede wszystkim osoba z bardzo sprecyzowanymi poglądami politycznymi i społecznymi. Nie szczędzi nikomu przykrych słów, a tym razem zaatakowała cały polski naród. 

Teraz odniosła się we wpisie na Facebooku odniosła się do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Zrobiła to w swoim stylu. Oberwało się PiS-owi i PSL-owi.

PSL, startując samodzielnie, wymyślił program, który da się streścić - Bóg istnieje, więc PSL też. Mogli dorzucić nowoczesny postulat o zaganianiu z pastwisk bydła dronami. A Kaczyński by ich zdyskontował programem: Tucznik powyżej pół tony głosuje, kto mu zabroni? Świni? Z Biedroniem, derwiszem polskiej polityki, nie da się rozmawiać. Z derwiszami się tylko tańczy. Szkoda, że na Titanicu. To tyle o zjednoczeniu opozycji - napisała.

Okazało się, że najbardziej rozgoryczona jest ona przyszłością kraju, który w rękach takich rodaków - niechybnie i marnie przepadnie.

Polska stanie się znowu krajem zastępczym. Już jest drugorzędnym z podróbą chemii, kultury, nowoczesności. Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej dupy każdemu, kto ją posmaruje 500 plus albo obietnicą zbawienia - stwierdziła Manuela. 

Czujecie się urażeni? Dość mocno wszystko zgeneralizowała.