18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ojciec nie stoi za nią murem

Córka Trumpa chce być prezydentem

Wojciech Kozicki
26.03.2019  13:28
Ivanka Trump chce być prezydentem USA - czy na drodze stanie jej Donald Trump?
Ivanka Trump chce być prezydentem USA - czy na drodze stanie jej Donald Trump? Fot: AP/Associated Press/East News

Prezydent Donald Trump stawia przede wszystkim na rodzinę. Jego córka Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner pracują w Białym Domu za darmo jako doradcy. Następczyni polityka uwielbiającego mury może wkrótce jednak sięgnąć po władzę.

Dynastia Trumpów przejmie władzę w USA? Ivanka nie ukrywa, że chciałby zasiąść w Gabinecie Owalnym i stoczyć pojedynek z Michelle Obamą. Jak podaje harpersbazaar.com, Trumpówna już teraz zabiega o przychylność wpływowych osób i wyrabia sobie kontakty.

Jest pewna, że będzie prezydentem. Chce, by Trumpowie rządzili jak Bushowie – powiedział doradca ekonomiczny Trumpa Gary Cohn. (harpersbazaar.com)

Ivanka Trump prezydentem?

„Żądza władzy” Ivanki została ujawniona w książce „Kushner Inc”, której autorką jest Vicky Ward. Biały Dom jeszcze nie odniósł się do tej publikacji.

News.yahoo.com zwraca uwagę, że Ivanka Trump miałaby szansę wygrać wybory prezydenckie. Jej ojciec ma duże poparcie wśród białych kobiet, więc musiałaby tylko przejąć jego elektorat. To jednak może nie być takie proste, bo krążą plotki, że Donald Trump chciał usunąć ją z Białego Domu.

Zobacz także
Czytaj także