18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wizja na 2023 rok

Jackowski: PiS nie dotrwa do wyborów, wyparuje

Wojciech Kozicki
27.12.2022  19:09
Jackowski: PiS nie dotrwa do wyborów, wyparuje w 2023 roku
Jackowski: PiS nie dotrwa do wyborów, wyparuje w 2023 roku Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News, JACEK DOMIńSKI/REPORTER/East News

Kto wygra wybory 2023? Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał nowe wizje i ujrzał… KONIEC PIS! W najnowszym proroctwie zobaczył, że „rząd się rozmywa i wyparowuje”.

Wybory 2023 i nowe wizje Krzysztofa Jackowskiego. Polski Nostradamus z Człuchowa w rozmowie z Super Expressem zapowiada, że jesienią może nastąpić wielki upadek PiS. W swojej wizji ujrzał biednego chłopca biegnącego przez pole, który nie ma telefonu i komputera. To przeczucie jego zdaniem jest prorocze. Co symbolizuje chłopiec bez pieniędzy?

Wybory 2023. Jackowski zapowiada koniec rządu PiS

Zdaniem Jackowskiego PiS zbuduje koalicję, zdobędzie większość, ale nie doczeka wyborów w 2023 roku. Przy okazji nazwał premiera Morawieckiego „wielkim wieszczem polskim”, bo gdy zaczęła się pandemia, publicznie powiedział, że ”rzeczywistość przedpandemiczna już nie wróci”.

PiS się raptem rozmyje. Wyparuje. Przestanie istnieć, funkcjonować – wieszczy Jackowski. (Super Express)

W tym samym wywiadzie Jackowski ostrzegł, że w 2023 roku wybuchnie nowa wojna na świecie. Ujawnił kto weźmie w niej udział i jaki będzie nowy podział świata.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Wybory 2023. Jackowski widzi koniec PiS [WIDEO]

Czytaj także