18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawy do lewego!

Jaki hulał jak zwierzę na Backstreet Boys. Polityka weszła za mocno?

25.06.2019  08:47
Jaki hulał jak zwierzę na Backstreet Boys. Polityka weszła za mocno?
Jaki hulał jak zwierzę na Backstreet Boys. Polityka weszła za mocno? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Patryk Jaki opublikował nagranie, które wstrząsnęło niejednym śledzącym media społecznościowe polityka. Na koncercie Backstreet Boys zabalował niczym dzikie zwierze. Zobaczcie sami.

Kto jak kto, ale Patryk Jaki wydawał się być zawsze politykiem bardzo poważnym (mimo młodego wieku) i stroniącym od wszelkich skandali. Teraz sam prowokuje Polaków. Tuż po tym, jak zabalował na koncercie Backstreet Boys opublikował na swoim Instagramie i Facebooku relację z wieczoru i napisał zaczepnie: "czekam na hejt".

Patryk Jaki przeżywa drugą młodość

Pomyślelibyście, że Patryk Jaki jest fanem akurat tego typu muzyki? Jak stwierdził sam polityk - to jego dzieciństwo i niczego się nie wstydzi. Nie wstydzi się faktycznie, albowiem pochwalił się tym wszem i wobec za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Na nagraniu widać, że Patryk Jaki rozbawiony był wręcz skrajnie. Z resztą wydaje się, że zamieszczanie relacji również było dość spontaniczną decyzją z jego strony. Jedyne, czego żałujemy, to to, że nie odwrócił on ani razu oka kamery w swoją stronę. 

Trudno się dziwić, że zarówno na Facebooku jak i na Instagramie "groźnego Jakiego" pojawiło się mnóstwo bardziej niż zdumionych głosów w komentarzach.

Każdy był fanem tylko teraz to wstyd - napisał jeden z obserwujących Jakiego. 

Backstreet Boys?!?!?!?!?!?! W w imię Ojca i Syna... o Boże to lewa ręka ;) Mimo wszystko miłej zabawy. :) - zauważa ktoś inny. 

Stalam za Panem! Było super pozdrawiam - chwali się inny fan Backstreet Boys.

Jaki baluje na koncercie

Ciekawi jesteśmy, co jeszcze Patryk Jaki praktykuje, kiedy nie widzi go czujne oko kamery i fotoreporterów. 

Poza tym... kto wie, do czego jeszcze Jaki nam się przyzna? Najwyraźniej się rozkręca. 

Przeczytaj więcej
Komentarze