18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat kandydatki Koalicji Europejskiej

Ochojska jest chora na raka. Ma apel do Polaków

17.04.2019  17:19
Janina Ochojska ma raka piersi - nadal bedzie jednak walczyć o głosy
Janina Ochojska ma raka piersi - nadal bedzie jednak walczyć o głosy Fot: Facebook.com/Krakow Film Festival

Janina Ochojska na Twitterze poinformowała, że ma raka piersi. Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej nadal kandyduje w wyborach do Parlamentu Europejskiego i nie zamiaru się poddawać. Pojawiają się jednak głosy, że chorobą chce prawdopodobnie zdobyć głosy wyborców.

Janina Ochojska wyznała w mediach społecznościowych, że ma raka piersi. Dowiedziała o tym kilka dni temu. Zapowiedziała jednak, że nadal pozostaje kandydatką Koalicji Europejskiej w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego i nie wywiesza białej flagi.

Polityka i badania piersi

Jak sama twierdzi, działalność w Parlamencie Europejskim byłaby kontynuacją jej pracy w PAH-u. Zaapelowała przy okazji do kobiet, by regularnie wykonywały badania piersi. Ona nie robiła tego od kilku lat.

Pod opublikowanym przez nią wideo internauci życzą jej powrotu do zdrowia i sukcesu w wyborach. Komentarze dodali m.in. Bogdan Zdrojewski, Hanna Lis, Arkadiusz Myrcha oraz Krzysztof Śmiszek. Nie zabrakło jednak podejrzeń, że informacja o chorobie może mieć coś wspólnego z kampanią wyborczą.

Przeczytaj więcej
Komentarze