18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

logika mistrza

Korwin-Mikke cieszy się z koronawirusa. "Oczyści gatunek ludzki"

Emilia Waszczuk
27.02.2020  13:01
Korwin-Mikke cieszy się z koronawirusa. "Oczyści gatunek ludzki"
Korwin-Mikke cieszy się z koronawirusa. "Oczyści gatunek ludzki" Fot: Beata Zawadzka/East News

Janusz Korwin-Mikke znany jest z co najmniej kontrowersyjnych poglądów. Teraz wyjawił, co myśli o siejącym postrach na całym świecie koronawirusie. Polityk się z niego cieszy!

Kolejny pokaz geniuszu w wykonaniu Janusza Korwin-Mikke! Polityk, który lubi rzucać w psy petardami, kobiety otwarcie nazywa głupszymi od mężczyzn, a w pedofilii nie widzi zbyt wielkiego zagrożenia, teraz cieszy się pojawieniem zabójczego koronawirusa.

Korwin cieszy się z epidemii

Patogen z Wuhan zabił już setki osób, a epidemia roznosi się już nie tylko po Azji - dotarła do Europy i przypadki zachorowań odnotowywane są w kolejnych krajach. Zdaniem Korwina to jednak bardzo dobrze, że wirus się pojawił i morduje ludzi....

Wirus zabijający 10% zarażonych to nie "broń biologiczna" lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości (bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni)!

- napisał na Twitterze.

77-letni Janusz Korwin-Mikke zapomniał przy tym, że koronawirus zabija głównie osłabione organizmy ludzi starszych...

Co więcej, Korwin-Mikke brnie w swą teorię o koronawirusie potrzebnym do "polepszenia puli genetycznej". W kolejnym wpisie na Twitterze przekonuje, że gdyby osoby starsze nie umierały, nie rodziłyby się nowe, a i koronawirus jest mniej śmiertelny, niż... samo życie.

logo Tu się dzieje