18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

się zagotowało

Półnagi Korwin zdobywa Rowy. Osiągnie polityczne szczyty?

17.07.2019  16:26
Półnagi Korwin zdobywa Rowy. Osiągnie polityczne szczyty?
Półnagi Korwin zdobywa Rowy. Osiągnie polityczne szczyty? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke kontynuuje letnią kampanię polityczno-objazdową "Wakacje z Korwinem". Wygrzewa się na plażach i chwali półnagimi fotkami.

"Wakacje z Korwinem" trwają w najlepsze. Kontrowersyjny polityk, który nie raz już wsławił się rozprawianiem o małych mózgach i głupocie kobiet, czy małej wadze czynów pedofilnych, pracuje i relaksuje się w jednym. I właśnie zwiedził Rowy.

Janusz Korwin-Mikke w ramach swojej objazdowej kampanii politycznej pojechał do Darłówka. Przy okazji skoczył na plażę Rowy i pstryknął sobie fotkę. Zapomniał się jednak ubrać, ale to akurat zdarza mu się ostatnio bardzo często.

Korwin lubi pozować w negliżu

Dziś Korwin zwiedził rowy, ale w samych slipkach był też w kilku innych miejscach. Czerwone założył nad rzeką Świder, w czarnych śmiga po plażach nadbałtyckich. Tylko gdy zrobi się nieco chłodniej, nad wodą przywdziewa szorty i koszulę lub t-shirt Konfederacji. A my żałujemy, że nie robi tego jednak częściej.

Czytaj także