18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ogłosił sukces

Jarosław Gowin pokazał kiełbasę. Twierdzi, że jest się czym chwalić

24.06.2019  19:33
Jarosław gowin chwali się kiełbasą
Jarosław gowin chwali się kiełbasą Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Gowin twierdzi, że Polska kiełbasą stoi. Regionalną, swojską - Lisiecką. To największy sukces, jaki Polakom na przestrzeni lat udało się osiągnąć.

Nowoczesne technologie? Pfff, któż by na to patrzył? Innowacyjność? A po co to komu? Ważne, że jest tradycja i swojska kiełbasa. To właśnie nazwać można największym polskim sukcesem!

Jarosław Gowin pochwalił się na Twitterze kilkoma zdjęciami. Pokazał kiełbasę, uśmiechnął się do zdjęcia i oświadczył: najbardziej dumni Polacy powinni być z wędlin.

Święto Kiełbasy Lisieckiej - święto polskiej przedsiębiorczości, symbol polskiego sukcesu! - napisał na Twitterze.

Kiełbasa dumą narodową

Gowin największy sukces Polski widzi w kiełbasie, a internet kpi. Kraj buraków, ziemniaków i cebuli, ojczyzna Adama Małysza, Jana Pawła II, Kopernika, Mickiewicza czy Joanny Kulig, właśnie wędliną ma się szczycić najbardziej.

Nie są ważne inne osiągnięcia, gdy Niemiec, Francuz czy inny Portugalczyk może zaciągnąć się cudownym smakiem i zapachem świeżutkiego pęta wieprzowego specjału.

Czytaj także
Przeczytaj więcej