18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jarosław Kaczyński jak model. Takiego go nie znacie

20.05.2019  16:28
Jarosław Kaczyński jak model. Takiego go nie znacie
Jarosław Kaczyński jak model. Takiego go nie znacie Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Jarosław Kaczyński zadał szyku! Prezes pokazał się w stroju, który aktualnie komentują chyba wszyscy. Nic dziwnego, nie znamy prezesa PiS w takiej odsłonie - to zupełnie nowa jakość.

Jarosław Kaczyński kojarzy nam się raczej z posępnym politykiem, który twardą ręką trzyma swoją partię. Jeśli coś jest w jego przypadku komentowane, to np. decyzje polityczne. Na ogół nikt nie rozpisuje się o wyglądzie prezesa Prawa i Sprawiedliwości, ale czas to zmienić! Tym bardziej, że Kaczyński zadał ostatnio wyjątkowego szyku.

Jarosław Kaczyński niczym model

Internet oszalał po tym, jak ujrzał nowe wydanie prezesa. Na spotkanie z Akademickim Klubem Obywatelskim im. Lecha Kaczyńskiego w Krakowie, polityk kupił sobie nowy garnitur. Nie założył go od razu, ale zabrał ze sobą w specjalnym pokrowcu i czujni fotoreporterzy ustalili, że jest to odzienie ekskluzywnej, niemieckiej marki.

Jak wypatrzyliśmy, na pokrowcu znajduje się logo ekskluzywnej niemieckiej marki, specjalizującej się w szyciu na miarę garniturów. Ceny? Od ok. 2 tysięcy złotych za podstawową wersję. Koszt kostiumu bardziej luksusowego wynosi zaś od 7 tysięcy złotych. Tak czy inaczej tanio nie jest - ustalił Super Express. 

Internauci zachwycają się, że Kaczyński w końcu zaprezentował się w dobrze dobranej i ładnie skrojonej marynarce. Uwagę zwracają również jego wypastowane buty. Najwyraźniej polityk postanowił zmienić swoją dotychczasową stylówkę. Jak widać teraz stawia na klasykę. Szkoda jednak, że nie na polskie marki.

Jarosław Kaczyński w niemieckim garniturze, fot. Beata Zawrzel/REPORTER
Jarosław Kaczyński w najnowszym wydaniu, fot. Jan GRACZYNSKI/East News
Przeczytaj więcej
Komentarze