18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezes znów straszy

Bezdzietny Kaczyński do Rabieja: Wara od naszych dzieci

16.03.2019  13:41
jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Katowicach: Wara od naszych dzieci
jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Katowicach: Wara od naszych dzieci Fot: Tomasz Kawka/East News

Jarosław Kaczyński przemówił do zebranych na konwencji PiS w Katowicach i po raz kolejny wyraził niechęć do środowisk LGBT. Podziękował też Pawłowi Rabiejowi "za szczerość".

W sobotę w Katowicach odbyła się kolejna już, jedna z 13 zapowiadanych konwencja PiS. Na mównicę wyszedł szeregowy poseł, prezes Jarosław Kaczyński i od razu zaatakował.

Wara od naszych dzieci! - krzyczał bezdzietny polityk z mównicy.

O co chodziło Kaczyńskiemu? Poseł nawiązał do Karty LGBT+ podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego i wywiadu, jakiego w ostatnich dniach udzielił "Dziennikowi Gazecie Prawnej" wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej.

Polityk mówił w nim, że nie chce wprowadzać nagłych zmian, ale pragnie stopniowo doprowadzić do stanu, w którym pary jednopłciowe będą miały takie same prawa, jak pary heteroseksualne.

Nie jestem zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę, więc jestem za etapowaniem: najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci - mówił Rabiej.

Kaczyński w Katowicach stwierdził, że słowa wiceprezydenta Warszawy to dowód na to, że opozycja chce wprowadzić do Polski "szczególnego rodzaju ideologię", a temu trzeba jak najszybciej i z całą mocą dać opór.

Kaczyński straszy "ideologią LGBT" i seksualizacją

To nie pierwszy raz, gdy Jarosław Kaczyński głośno krytykuje Kartę LGBT i straszy Polaków homoseksualistami.

Wcześniej w Jesionce twierdził, że opozycja chce zaprowadzić zamach na rodziny i seksualizować dzieci, między innymi (jak twierdzą przeciwnicy edukacji seksualnej) poprzez naukę masturbacji w szkołach.

Jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy także wielki kłopot, trudność, zagrożenie. Tym zagrożeniem jest atak na rodzinę, przeprowadzany w sposób najgorszy z możliwych, bo to atak na dzieci. Ma być zastosowana, a w niektórych miejscach już jest stosowana, pewna specyficzna socjotechnika, mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? W jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci - mówił.

To jest nie do uwierzenia, ja sam, póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to się ma zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do 4. roku życia. Później są kolejne okresy. Czym bardziej się to czyta, tym bardziej włosy dęba na głowie stają. Podczas tego procesu ma być nie tylko dokonywana koncentracja na pewnej ważnej, ale nie jedynej sferze życia, ale ma być też kwestionowana, podważana naturalna tożsamość chłopców i dziewczynek, tych, jak to zwykle się dzieje, rodzą się jako chłopcy i dziewczynki - kontynuował.

Kaczyński w Katowicach: Polska sercem Europy

W sobotę w Katowicach Jarosław Kaczyński mówił o ważnej roli, jaką jego zdaniem PiS ma do odegrania w Unii Europejskiej. Poseł stwierdził, że Polska jest sercem Europy, a PiS i Polacy reprezentują "europejski poziom życia". Europarlamentarzyści wywodzący się z jego partii mają pilnować moralności i być głosem "zdrowego rozsądku" w kwestii polityki klimatycznej. 

Czytaj także