18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

swoich się wynagradza

Kuchciński zgarnie ciepłą posadkę? Prezes o niego zadbał

Emilia Waszczuk
08.08.2019  20:32
Kuchciński zgarnie ciepłą posadkę? Prezes o niego zadbał
Kuchciński zgarnie ciepłą posadkę? Prezes o niego zadbał Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marek Kuchciński dopiero co stracił stołek marszałka, a już wiadomo, że to żadna kara. Partia o niego zadba. Już wiedzą, jak wynagrodzić mu cierpienia.

Za kłamstwa i nadużywanie władzy Marek Kuchciński stracił stołek. Nie będzie już marszałkiem Sejmu, ale to nie znaczy, że przejdzie na bezrobocie. Skompromitowany w oczach obywateli polityk, w szeregach partii ciągle jest kochany. Prezes już o niego zadbał.

Kaczyński ma plan na Kuchcińskiego

Minęło zaledwie kilka godzin od ogłoszenia dymisji, a już wszystko wiadomo. Jarosław Kaczyński nie da kumplowi zginąć. Znalazł sposób na to, jak nagrodzić Kuchcińskiego za butę i kłamstwa. Wystawi go w wyborach. (Nie)marszałek będzie "jedynką" PiS w Krośnie!

Marszałek Marek Kuchciński będzie startował w jesiennych wyborach parlamentarnych; to najbardziej demokratyczna metoda oceny jego osoby

- powiedział PAP Jarosław Kaczyński.

Prezes wierzy widocznie w to, co głosiła Krystyna Pawłowicz. Kuchciński jest nieskazitelny, a sprawa jego kłamstw i lotów rządowym samolotem jak darmową taksówką, to "nagonka lewackich, antypolskich mediów".