18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będą zbiórki?

Kaczyński skazany. "Muszę sprzedać dom"

Wojciech Kozicki
21.12.2022  11:23
Wyrok dla Kaczyńskiego. Sprzeda dom w Warszawie na Żoliborzu?
Wyrok dla Kaczyńskiego. Sprzeda dom w Warszawie na Żoliborzu? Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński usłyszał wyrok, został skazany. Radosław Sikorski wygrał w sądzie i prezes PiS musi zapłacić 700 tys. złotych. Zapowiedział, że będzie musiał… sprzedać dom!

Jarosław Kaczyński skazany. Musi opublikować w Onecie przeprosiny za 700 000 złotych.  Prezes PiS wreszcie skomentował miażdżący wyrok sądu. Zapewnił, że nie ma takich pieniędzy, by zapłacić Sikorskiemu i Onetowi. Zapowiedział, że prawdopodobnie będzie musiał sprzedać dom na Żoliborzu.

Wyrok dla Kaczyńskiego. Dom w Warszawie na sprzedaż

Jak ogłosił niedawno Jacek Dubois na Twitterze, zapadł nieprawomocny wyrok. Kaczyński ma opublikować w Onecie przeprosiny za dokładnie 708.480 zł. Co na to lider Zjednoczonej Prawicy?

To jest postanowienie, jeśli chodzi o proces wykonawczy. Ten wyrok był inny, to było czterdzieści kilka tysięcy. Dalsze wyroki to już wydawał Onet. Nie mam. Będę zmuszony sprzedać dom, nawet nie wiem, czy to wystarczy, bo jestem właścicielem jednej trzeciej domu, w którym mieszkam – powiedział Kaczyński. (TVP3 Gdańsk, Gazeta Polska)

Prezes PiS już podziękował swoim fanom za zbiórki pieniędzy, które dla niego zorganizują. Zapowiedział jednak, że żadnego wsparcia finansowego nie przyjmie.

Skąd więc Kaczyński weźmie pieniądze? Będzie ciekawie, trzymajcie się za portfele…

Czytaj także