18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostro to widzi

Jackowski znów typuje wyniki wyborów. Możecie się przerazić

30.09.2019  08:28
Jackowski znów typuje wyniki wyborów. Możecie się przerazić
Jackowski znów typuje wyniki wyborów. Możecie się przerazić Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski otworzył swoje trzecie oko i przemówił. Tym razem nie przewidział nadejścia października, tylko wyniki wyborów. Powiedział nawet, na ile procent mogą liczyć poszczególne partie.

Jasnowidz Jackowski lubi informować Polaków o tym co będzie (np. że idzie jesień), ale często zagłębia się też w to, co było. Nie raz już opowiadał o tym, jak wyglądała np. czyjaś śmierć (tak było m.in. w przypadku Piotra Woźniaka-Staraka, z którego duszą miał podobno kontakt).

Przy okazji każdych kolejnych wyborów, wróżbita z Człuchowa snuje swoje wizje. Teraz nadciąga kolejne głosowanie, a pan Krzysztof zdążył już typować jego wyniki dwa razy.

Za pierwszym razem jasnowidz oznajmił, że wygra PiS, Koalicji będzie przykro, Biedroń się załamie, PSL jak to PSL, lekko, ale bez szału wejdzie do Sejmu, a Konfederacja cudownie osiągnie minimum do przekroczenia progu wyborczego. Teraz wizja się nieco zmieniła.

PiS rozniesie system

Prawo i Sprawiedliwość dalej może liczyć na większość. Zdaniem pana Jackowskiego, partia Jarosława Kaczyńskiego przez 4 kolejne lata będzie robiła to, co jej się tylko spodoba. Czemu? Bo osiągnie zdecydowaną większość - oni dosłownie zmiażdżą konkurencję.

PiS wygra miażdżącą przewagą te wybory, właściwie zwycięstwo ma w kieszeni. PiS osiągnie większość parlamentarną, to będzie bardzo duża wygrana PiS-u. Nie wiem... mam wrażenie, że PiS może wygrać, choć mi samemu nie chce się w to wierzyć, ale kojarzy mi się 56 procent poparcia

- powiedział na swoim vlogu.

Co z pozostałymi? Czarno pan jasnowidz widzi losy Lewicy, a Koalicja uroni łezkę. Korwin-Mikke też, ale szczęścia. Pierwszy mizogin RP może liczyć na szalone 7 procent!

Wydaje mi się, że Konfederacja osiągnie ponad 7 procent. Koalicja Europejska dostanie mniejszą ilość głosów niż sondaże przewidują. Marnie wypadnie Lewica, natomiast PSL może się cieszyć - uważam, że z lękiem, ale wejdą do Sejmu

- oznajmił pan Krzysztof.