18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Objawi się "lider"!

Jasnowidz ujawnia kto wygra wybory w 2023

Wojciech Kozicki
12.01.2023  15:38
Jasnowidz dla Radia ZET  o wyborach w 2023. Kto wygra?
Jasnowidz dla Radia ZET o wyborach w 2023. Kto wygra? Fot: Joe Partridge/Rex Feature/East News, LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Kto wygra wybory w Polsce w 2023 roku? Sondaże mówią prawdę? Jasnowidz Gabriel specjalnie dla Radia ZET spojrzał w przyszłość i ujawnił, czy PiS znowu obejmie władzę po wyborach. Może nas czekać sporo niespodzianek…

Wybory 2023 wydają się już kartą zapisaną przez przeznaczenie, a sondaże pokazuję ogromne poparcie dla PiS, nawet mimo spadków zaufania społecznego i żenujących afer. A jednak, czekają nas polityczne niespodzianki! Wróżbita Gabriel w rozmowie z Radiem ZET ostrzegł, że „pewne informacje pozostaną ukryte i nie przedostaną się do opinii publicznej”. Zagrożona będzie wolność słowa.

Wybory parlamentarne 2023. Jasnowidz ujawnia kto wygra

Zdaniem profety Gabriela, wyborom parlamentarnym w 2023 roku towarzyszyć będą tak ogromne emocje, a nawet oburzenie, że ludzie wyjdą na ulice. Jasnowidz ostrzega jednak, że ludzie „nie będą zdawali sobie sprawy, co dzieje się naprawdę”.

Ludzie znowu zaczną wychodzić na ulice. Widzę ogromne protesty. Wielu mieszkańców kraju nie będzie jednak zdawało sobie sprawy z tego, co się naprawdę dzieje – ostrzega jasnowidz Gabriel. (Radio ZET)

Jasnowidz wciąż nie wie kto wygra wybory w 2023 roku. Zapowiedział jednak, że na wiosnę Polakom objawi się „postać silnego lidera”, który wpłynie na świadomość obywateli. Może to być Jarosław Kaczyński lub jego przeciwnik. To właśnie ten lider przekona do siebie większość wyborców i zdecyduje o wyniku wyborów., a urzeczeni wyznawcy nie będą kierowali się zdrowym rozsądkiem. Ulegną propagandzie, zapominając o programie wyborczym.

Nie powinniśmy sugerować się jedynie wynikami sondaży. Wybory w tym roku wygra partia, która ma najbardziej charyzmatycznego przywódcę. On wie, jak zahipnotyzować społeczeństwo. Mało kto będzie się zastanawiał nad konsekwencjami swojego głosu. Mam też obawę, że wcale nie będziemy głosować "za", tylko "przeciw". Zostaniemy marionetkami w czyjejś prywatnej wojnie - dodał Gabriel. (radiozet.pl)

Tymczasem jasnowidz Jackowski ostrzega, że PiS może nie dotrwać do wyborów. W swojej wizji ujrzał, że „rząd zniknie, wyparuje”.

Czytaj także