18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wróży z sondaży jak z fusów

Jackowski już podał wyniki wyborów. Jasnowidz czarno to widzi

02.09.2019  15:51
Jackowski lepszy niż sondaże wyborcze? Dla nas to czarna magia
Jackowski lepszy niż sondaże wyborcze? Dla nas to czarna magia Fot: Facebook

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, znany m.in. z poszukiwania pytona nad Wisłą, znowu w „Super Expressie” przewiduje przyszłość. Tym razem zagłębił się w politykę i wie kto wygra jesiennie wybory parlamentarne. Jeśli jego wizję pozna Robert Biedroń, może się nieźle wystraszyć.

Nadchodzące wybory już bez tajemnic, wynik jest znany, nie patrzcie nawet na sondaże poparcia. Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Specjalnie dla "Super Expressu" użył swoich nadprzyrodzonych zdolności i przewidział, że PiS wygra. Co więcej, przewidział, że te wybory będą "inne niż te do europarlamentu". I uwaga, zaskoczenie… wyniki też będą inne!

Wybory do Europarlamentu, a te jesiennie, „będą inne”. Polaryzacja tych wyników nie będzie wzorcowa, będzie inna – wieszczy Jackowski.

Jackowski nie ma wątpliwości, że PiS wygra wybory i zgarnie zdecydowaną większość głosów. Powiedział też jak zachowają się wyborcy Prawa i Sprawiedliwości przy urnach.

Elektorat PiS skostniał, a partia ma swój nieprzyrostowy skostniały elektorat. No właśnie… ten elektorat może trochę zaskoczyć PiS – użył swojej mocy Jackowski. (SE.pl)

Co do opozycji, Jackowski przeczuwa, że głosów będzie mniej niż podczas poprzednich wyborów. Opozycja przez brak organizacji, spowoduje bardzo mocne osłabienie poparcia. Najbardziej zdaniem wizjonera z Człuchowa może być zaskoczony Biedroń z Wiosną, bo poparcie może okazać bardziej znikome niż ostatnio.

Partie koalicyjne mogą w jakiś sposób ucierpieć. Najsłabszy wynik będzie miała najbardziej zdecydowana opozycja wobec rządu. Przywódcy tych partyjek stali się dla wyborców nudni i przewidywalni. Ludzie nie wierzą, że ich programy mogą coś zmienić – przewiduje Jackowski. (SE.pl)

Jackowski ma niezły rozmach i wypowiedział się też na temat światowej polityki i gospodarki. Nie przewidział tylko jednego... może się mylić.

Mam odczucie, że coś szykuje się w gospodarce polskiej i światowej, zacznie rosnąć oprocentowane, pojawią się problemy, rośnie zadłużenie – przewiduje Jackowski.

Czytaj także