18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz ostrzegł Polskę

Jackowski miał wizję. Afera w PiS, dramat w Polsce

09.08.2023  17:13
Jasnowidz Krzysztof Jackowski i nowe wizje dotyczące przyszłości Polski. Rodzimy Nostradamus zapowiada aferę związaną z rządem PiS. Wcześniej wieszczył, że rząd Jarosława Kaczyńskie „zniknie” i nie dotrwa do wyborów zapowiada aferę w PiS. Rząd ukrywa finansowy dramat?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski i nowe wizje dotyczące przyszłości Polski. Rodzimy Nostradamus zapowiada aferę związaną z rządem PiS. Wcześniej wieszczył, że rząd Jarosława Kaczyńskie „zniknie” i nie dotrwa do wyborów zapowiada aferę w PiS. Rząd ukrywa finansowy dramat? Fot: Youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i nowe przepowiednie dotyczące Polski. Rodzimy Nostradamus zapowiada aferę związaną z rządem PiS. Wcześniej wieszczył, że rząd Jarosława Kaczyńskiego „zniknie” i nie dotrwa do wyborów. Teraz ostrzega, że czekają nas protesty przed wyborami związane z finansową katastrofą.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, miewający bardziej defetystyczne wizje niż Nostradamus i Baba Wanga, nie wróży dobrze PiS. Zapowiadał zniknięcie rządu i zamach na ważnego polityka. Teraz człuchowski profeta zapowiada wielką aferę i konflikt w rządzie Morawieckiego.

Jackowski ostrzega PiS. Polski Nostradamus miał wizje

Zdaniem Jackowskiego, rząd PiS może stracić amerykańskie wsparcie, a w Warszawie wybuchną protesty. Przeczuwa, że rząd Kaczyńskiego ukrywa wielkie problemy finansowe Polski, przez co może dojść do zgrzytów na arenie międzynarodowej. Swoją wizję ujawnił analizując zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego.

Bardzo mocno czuję od premiera – zaznaczam, że to nie musi być prawda – że polski rząd dowiedział się, iż Ameryka albo zrezygnowała z jakichś zamiarów wsparcia Polski, gdyby coś się miało dziać, albo rząd widzi to już. Czuje się trochę wykorzystany, zawiedziony Drugi raz mi ta scena się skojarzyła, więc powiem. Wydaje się niedorzeczne. W Warszawie, okolice Stadionu Narodowego, jest duże zgromadzenie ludzi. To są ludzie, którzy o coś protestują. Nie znam kontekstu
- przewiduje jasnowidz Jackowski.

Zdaniem Jackowskiego, by ratować Polskę, będą konieczne zdecydowane cięcia w finansach. Co więcej, zagrożony jest premier Morawiecki, bo „jest człowiekiem postawionym spoza układu koalicyjnego i podlega wyższej władzy niż polski rząd”.

I premier, i pan Kaczyński męczą się z problemem finansów państwa. Wiedzą coś więcej. Będziemy obserwowali w najbliższym czasie zwrot w polityce tego rządu. Będzie to polityka pewnych sprzeciwów międzynarodowych. Polska będzie chciała być zauważona. W moim poczuciu jest to za późno. Mam wrażenie, że ten rząd największe, co skrywa jako problem, to polityka finansów naszego państwa, z czego sobie prawdopodobnie w ogóle nie zdajemy sprawy- wieszczy Nostradamus z Człuchowa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje