18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bum w dziób! Rząd leży i kwacze!

Jackowski o Kaczyńskim. Zaorał PiS jak pole!

Wojciech Kozicki
25.05.2023  14:20
Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim. Zaorał PiS jak pole
Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim. Zaorał PiS jak pole Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Wojciech Olkusnik/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i zaskakująca wypowiedź dla O2.pl. Polski Nostradamus ujawnił jaka przyszłość czeka PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Czy rząd spełni wyborcze obietnice? To już nie wizja, to po prostu profetyczny nokaut.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat PiS i przedwyborczych obietnic. Jarosław Kaczyński zapowiada m.in. 800 plus, darmowe autostrady i bezpłatne leki dla seniorów 65+ oraz dzieci i młodzieży. Polski Nostradamus nadał więc prezesowi PiS kąśliwy przydomek.

Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim. PiS wygra wybory, ale...

Jasnowidz z Człuchowa nazwał polityka „Jarosławem rozrzutnym”. Zwrócił również uwagę, że polityka socjalna PiS opiera się na rozdawaniu pieniędzy… które rząd najpierw zabiera Polakom!

Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze. Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie

- powiedział Jasnowidz Jackowski. (O2.pl)

Jeszcze niedawno jasnowidz Jackowski stwierdził, że rząd PiS w ogóle może nie dotrwać do wyborów. Przewidywał, że „obecny rząd wyparuje”. Inny polski jasnowidz zapowiedział natomiast, że może dojść do zamachu na premiera Morawieckiego.

Teraz powiedział portalowi O2.pl, że "Jarosław Kaczyński może posunąć się do niecodziennych kroków”, ale finalnie „wślizgnie się do Sejmu, choćby minimalną większością głosów”.

Ten rząd - wydawać by się mogło - dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd - ja uważam - szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki

- ocenił Krzysztof Jackowski. (O2.pl)

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także