18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wybuch, zamieszki"

Jackowski zapowiada zamach na ważnego polityka!

Wojciech Kozicki
18.04.2023  21:55
Jasnowidz Jackowski zapowiada zamach na polityka: wybuch, słupy ognia
Jasnowidz Jackowski zapowiada zamach na polityka: wybuch, słupy ognia Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i szokująca przepowiednia! Polski Nostradamus zapowiedział zamach na ważnego polityka i zamieszki. To początek III wojny światowej?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu widzi przyszłość w czarnych barwach. Niedawno zapowiedział wielki krach jeszcze przed wakacjami. Teraz ostrzega, że w czerwcu 2023 roku może dojść do zamachu na polityka. Warto przypomnieć, że niedawno w swoich wizjach jasnowidz Wojciech Glanc ujrzał „zamach na Morawieckiego i postać z nożem”.

Zamach na polityka. Jasnowidz Jackowski i nowe przepowiednie

Zdaniem profety z Człuchowa, zamach na ważnego polityka ma być prowokacją. Ostrzega, że skutki ataku będą jednak katastrofalne. Ludzie masowo wyjdą na ulice, mowa jest o „rozruchach i nawet powstaniu”. Wybuchnie chaos.

W jakimś kraju będzie zamach na wysokiego polityka, być może jednego z najważniejszych polityków tego kraju. Będzie zamach – ostrzega jasnowidz Jackowski.

Polski Nostradamus nie zdradził który polityk zostanie zaatakowany. Zdradził jednak, że zamach prawdopodobnie zostanie przeprowadzony w rejonie krajów arabskich, raczej na Bliskim Wschodzie. Nastąpi „ogień i wybuch”, a w całą sprawę mogą być zamieszane służby obcego państwa.

Trzy słupy ognia, trzy słupy… Jakby coś wybuchło, ale taki słup ognia wysoki pokaże. Ten zamach będzie prowokacją. Prowokacją sił z zewnątrz. Tego zamachu nie dokona osoba z danego narodu. Ten zamach będzie sprowokowany przez obce państwo, które ustawi zamachowca… - zapowiedział jasnowidz Jackowski.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje