18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś już kłapie dziobem

Kaczyński będzie premierem? "Wzrost poziomu zaufania"

01.07.2019  20:17
Jarosław Kaczyński znowu zostanie premierem? Bielan kłapie już kłapie dziobem
Jarosław Kaczyński znowu zostanie premierem? Bielan kłapie już kłapie dziobem Fot: Jan BIELECKI/East News

Mateusz Morawiecki jeszcze jest premierem Polski. Okazuje się jednak, że ta sytuacja może się wkrótce zmienić, co zasugerował Adam Bielan z PiS. Czy Jarosław Kaczyński ostatecznie przejmie władzę?

Jarosław Kaczyński to szeregowy poseł, a jednocześnie prezes PiS rządzący Polską z Nowogrodzkiej w Warszawie. Chociaż mały wódz teoretycznie nie ma władzy, to jednak trzyma rząd w garści i decyduje o losach kraju. Czy w końcu przestanie udawać, że niczego nie może i zostanie premierem?

Adam Bielan z PiS powiedział w wywiadzie dla „Wprost”, że chciałby, aby Jarosław Kaczyński został premierem i już zapowiedział, że lider partii będzie aktywny w nadchodzącej kampanii wyborczej. Podkreśla, że „negatywny wizerunek został odczarowany”

Myślę także, że w trakcie ostatnich czterech lat wielu wyborców zweryfikowało opinie najbardziej zagorzałych krytyków prezesa, jakoby był osobą bardzo pazerną na władzę, uznając je za nieprawdziwe. Dla dobra całego obozu prezes nierzadko potrafi ustąpić z własnych ambicji. – powiedział Bielan. (wprost.pl)

Zdaniem Bielana Polacy zrozumieli, że żyje im się lepiej i jest to zasługa „architekta Jarosława Kaczyńskiego”, więc mu ufają. To czy będzie premierem, zależy jednak od sytuacji politycznej w następnej kadencji. Nie ma obecnie żadnych problemów ze zdrowiem, więc może działać.

Przeczytaj więcej
Komentarze