18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS zmienia stosunek do nastolatków

Kaczyński bierze się za seks. Będzie wsadzał do więzienia

13.05.2019  17:38
Jarosław Kaczyński zapowiada zmiany w prawie - będzie karał pedofilów i nastolatków
Jarosław Kaczyński zapowiada zmiany w prawie - będzie karał pedofilów i nastolatków Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” wywołał burzę, a pedofilia w Kościele stała się wyjątkowo gorącym tematem. Wiele osób zapowiada walkę ze zboczeńcami, a Jarosław Kaczyński najwyraźniej posunie się znacznie dalej i będzie karać za seks nastolatków. Mogą nastąpić zaskakujące zmiany w prawie.

Jarosław „Duży Puchacz” Kaczyński najwyraźniej dobrze wypoczął grillując kiełbasę i łapiąc szczupaki, bo zaliczył ostry powrót do polityki i od razu wziął się za seks. Po obejrzeniu filmu „Tylko nie mów nikomu” zamierza walczyć nie tylko z pedofiliami, ale także z fizyczną miłością nastolatków. Wkrótce wczesna inicjacja może źle się dla nich skończyć.

Kara za seks

Prezes PiS uważa, że granica odpowiedzialności karnej jeśli chodzi o seks, wynosząca obecnie 15 lat, jest stanowczo za niska. Podczas wystąpienia w Szczecinie zapowiedział, że „kara musi być wobec wszystkich i musi być żelazny rygor”.

Granica odpowiedzialności karnej jest w Polsce - jeśli chodzi o wiek ofiary, zarysowana bardzo nisko - 15 lat. Ona będzie podwyższona, bo to jest konieczne. Trzeba być tutaj twardym – powiedział Jarosław Kaczyński. (se.pl)

Seks nastolatków karalny?

Jak podaje „Super Express”, możliwe jest, że wkrótce 18-latek będzie mógł pójść do więzienia za seks z 16-latką. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych podejrzewa, że „szeregowy poseł” z ulicy Nowogrodzkiej będzie karał nawet licealistów za całowanie.

Kary za pedofilię

Przy okazji Kaczyński zapowiedział, że kara za pedofilię w Polsce wrośnie nawet do 30 lat. Skrytykował również wydawanie wyroków w zawieszeniu. Jego zdaniem skandale seksualne w Kościele i przestępstwa pojedynczych księży nie uprawniają do ataku na całą instytucję.

Czytaj także