18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdrowie jak polski ład

Kaczyński w szpitalu. "Źle zniósł operację, ból"

Wojciech Kozicki
28.12.2022  18:26
Kaczyński w szpitalu - operacja. "Ciężej zniósł, ból jest większy"
Kaczyński w szpitalu - operacja. "Ciężej zniósł, ból jest większy" Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala i pojawiły się informacje o operacji. Jaki jest stan zdrowia prezesa PiS? Najwyraźniej nie wszystko poszło dobrze, bo jak pisze Interia, polityk „ciężej zniósł operację”.

Jarosław Kaczyński przed świętami trafił do szpitala, by przejść długo odkładaną operację kolana. Chciał doprowadzić swoje zdrowie do ładu (polskiego?), ale jak to w PiS, nie wszystko poszło zgodnie z planem? Interia ujawnia, że polityk z Żoliborza kiepsko zniósł zabieg ortopedyczny i pozostanie w szpitalu aż do Nowego Roku.

Kaczyński w szpitalu. Kiedy stanie na nogi?

Media ujawniają, że Kaczyńskiego odwiedził w szpitalu m.in. premier Mateusz Morawiecki. Zgodnie z informacjami Interii, prezes PiS pozostaje aktywny zawodowo pomimo hospitalizacji. Ze szpitalnego łóżka odbiera telefony i rządzi krajem.

Prezes ciężej zniósł operację kolana niż kilka lat temu. Jest obolały, a ból jest większy niż w 2019 roku" - powiedział "Super Expressowi" jeden z polityków PiS. 

Kaczyński Polsce nie odpuści. Sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski zapowiada, że prezes na przełomie stycznia i lutego wróci do objazdu po kraju. No nie możemy się już doczekać! Odkąd nie ma już kabaretów na Dwójce, to najlepsze materiały rozrywkowe jakie pokazuje TVP.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także