18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS straszy FBI

Kaczyński szokuje! "Dobierają się do 5-latków"

Wojciech Kozicki
14.11.2022  11:54
Kaczyński w Żywcu:"Dobierają się do 5-latków"
Kaczyński w Żywcu:"Dobierają się do 5-latków" Fot: Artur Szczepański/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński to najzagorzalszy przeciwnik PiS w sondażach przedwyborczych? Spotkanie z wyborcami w Żywcu obfitowało w kontrowersyjne wypowiedzi. Tym razem prezes mówił o „dobieraniu się do dzieci”.

Jarosław Kaczyński w Żywcu odleciał? Nie, on po prostu wciąż nie wylądował! Po ostatnich szokujących wypowiedziach o pijanych kobietach, nie traci animuszu i znów dokazuje. Tym razem cytował wypowiedź amerykańskiego zwolennika Partii Republikańskiej i ostrzegał przed edukatorami w szkołach. Czy dzieci są zagrożone edukacją seksualną?

Kaczyński kontra edukacja seksualna

Jak zwrócił uwagę Kaczyński, cytując wypowiedź zwolennika Partii Republikańskiej, edukatorzy seksualni w szkołach "dobierają się do 5-latków". Przytoczył rozmowę z rodziną "typu mąż, żona, dzieci", którzy popierają Partię Republikańską. Zdaniem prezesa, lewicowa ideologia szaleje na Zachodzie.

I ten mąż mówi tak: my nie chcemy, żeby w szkołach szaleli ci seksedukatorzy, którzy nawet w szkołach dobierają się do 5- i 6-latków. Rodzice się sprzeciwiają, to FBI się nimi zajmuje. Są wyroki skazujące nawet za to, że ktoś mówi - ale to już nie w USA - że z pary dwóch mężczyzn nie ma dzieci. A są dzieci? Jest tu ktoś, kto myśli, że są dzieci? No? To jakby karać, że ktoś mówi "po dniu następuje noc". Może oni uznają, że to skandal pewnego dnia, bo oni uważają inaczej – powiedział Kaczyński w Żywcu.

Przy okazji mówił jak to źle było za PO, a jak wspaniale jest za rządów PiS i jak dużo wydawane jest na służbę zdrowia Stwierdził, że jego partia zasługuje na kolejną kadencję. Pozostaje pytanie, czym mu sobie na to zasłużyliśmy?

Czytaj także