18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afera przerosła cierpliwość prezesa PiS

Kaczyński załatwił Kuchcińskiego na amen. Ukarał go jak uczniaka

26.07.2019  20:46
Kaczyński załatwił Kuchcińskiego na amen. Ukarał go jak uczniaka
Kaczyński załatwił Kuchcińskiego na amen. Ukarał go jak uczniaka Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Marek Kuchciński zapamięta to na długo. Prezes PiS ukarał go jak uczniaka. Widać, że skończyła mu się cierpliwość, którą miał do Marszałka Sejmu.

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński został mocno ukarany przez prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego. Chociaż szef partii rządzącej słynie z tego, że nie okazuje zbyt mocno zdenerwowania i emocji (chyba, że pęknie zupełnie i zacznie wyzywać innych polityków od "zakłamanych mord"), tym razem stracił panowanie nad sobą i skarcił go jak uczniaka. 

Kaczyński skarcił Kuchcińskiego

Prezes PiS wyciągnął konsekwencje wobec Kuchcińskiego. Wszystko przez to, że Marszałek Sejmu doprowadził ostatnio do sporego zamieszania. Co prawda polityk jest wierny Kaczyńskiemu od lat i nigdy nie sprawiał mu większych problemów, ale i tak ów nie miał dla niego litości. 

Ostatnio na jaw wyszło, że Kuchciński zabiera swoją rodzinę na prywatne loty rządowym samolotem. Kiedy wieść o tym przedostała się do mediów - rozpoczęła się spora burza. Tym bardziej, że wszystko finansowane było z pieniędzy podatników. To wyczerpało cierpliwość Jarosława Kaczyńskiego, który bardzo dba o to, by wyborcy nie myśleli o nim i o ludziach z jego partii w kategoriach osób, które okradają rodaków z zarobków. 

Kaczyński wyciągnął więc wobec Marka Kuchcińskiego surowe konsekwencje i zrugał go jak uczniaka. Jak się okazuje - prezes PiS nakazał Marszałkowi opłacić kwotę za wszystkie swoje loty z rodziną z własnej kieszeni. Cóż... Jeśli Kuchciński chciał zaoszczędzić latając samolotem rządowym to wybitnie mu to wyszło bokiem. Teraz nie tylko jest w centrum afery, ale musi zwrócić wszystko co do grosza.

Pomyślelibyście, że Kaczyński potrafi być aż tak bezwzględny wobec swoich ludzi? 

Przeczytaj więcej
Komentarze