18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezes zakłada politykom dzienniczki. Będzie kontrolował ich jak uczniaków

Redakcja
11.12.2018  11:31
Jarosław Kaczyński zakłada posłom dzienniczki
Jarosław Kaczyński zakłada posłom dzienniczki Fot: Wikipedia/Piotr Drobik

Prezes PiS Jarosław Kaczyński chce wprowadzić w partii większą dyscyplinę i kontrolę swoich polityków. Posłowie donoszą, że zakłada im "dzienniczki".

Podczas wyjazdowego posiedzenia partii Prawo i Sprawiedliwość w Jachrance, prezes partii wygłosił do polityków przemówienie. Zapowiedział w nim między innymi zwiększenie dyscypliny w klubie.

Jak podaje "Fakt", każdy, kto będzie próbował działać wbrew partii, straci miejsce na listach wyborczych PiS. Ale to nie wszystko. Prezes miał, całkiem jak w szkole, założyć swoim politykom "dzienniczki".

Po co w partii dokładne śledzenie poczynań polityków i kontrolowanie ich za pomocą "dzienniczków"? Prezesowi PiS nie podoba się, że posłowie nie są przygotowani do rozmów z dziennikarzami i nie uzgadniają z nim wygłaszanych opinii. Krytycznie odnosi się także do treści, jakie zamieszczają w mediach społecznościowych, nazywając język, jaki tam stosują "knajackim".

Takie zachowania mają wyjątkowo szkodzić partii, więc trzeba je ukrócić lub uporządkować - i temu właśnie służyć ma zapowiadana w Jachrance wzmożona kontrola członków klubu Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TEŻ:

Zagłosuj

Na którą partię/koalicję zagłosowałbyś w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze