18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Akcja Ewakuacja"

Ostry atak na PiS. To wideo ich pogrąży?

15.04.2019  13:55
Koalicja Europejska i nowy spot wyborczy - czy to będzie cios w PiS w sondażach?
Koalicja Europejska i nowy spot wyborczy - czy to będzie cios w PiS w sondażach? Fot: Youtube.com/

Koalicja Europejska chce wygrać nadchodzące wybory, ale chociaż wybuchają kolejne afery i strajki, PiS nie słabnie w sondażach. Drużyna Grzegorza Schetyny chyba doszła do wniosku, że same obietnice wyborcze i opowieści o gruszkach na wierzbie nie zapewnią zwycięstwa. Postawiła więc na ostry atak i opublikowała nowy spot wyborczy.

Grzegorz Schetyna ma bogatą wyobraźnię. Zapowiedział na konwencji niskie podatki, skromną władzę oraz uczciwych fachowców w spółkach skarbu państwa. Być może powinien realizować się jako pisarz science fiction lub stand-uper, a nie polityk. Prawdopodobnie liczył, że te obietnice rozgromią Kaczyńskiego jak Marta Linkiewicz Esmeraldę Godlewską, ale się przeliczył. PiS nadal rządzi w sondażach.

Koalicja Europejska - spot wyborczy

Gruszki na wierzbie przestały działać, więc Koalicja Europejska postawiła na ostre ciosy. Ruszyła akcja billboardowa, która ma zniszczyć konkurencję przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. 15 kwietnia w sieci opublikowano także nowy spot wyborczy.

Koalicja Europejska grzmi, że posłowie PiS „uciekają do Brukseli”. Zwraca też uwagę na nepotyzm, upokarzanie mundurowych, niszczenie polskiego rolnictwa i szkolnictwa. Zaatakowani zostali Beata Szydło, Ryszard Czarnecki i Krzysztof Jurgiel. Pada też stwierdzenie, że „Beata Mazurek broniła bandziorów”.

Czy hasła „Zatrzymaj PiS” i „zatrzymaj ich ucieczkę” wystarczą, by Polacy 26 maja zagłosowali na kandydatów Koalicji Europejskiej? Pozostaje tylko czekać na odpowiedź PiS, lub chociażby samej Krystyny Pawłowicz, która na pewno nie powstrzyma się przed ciętą ripostą.

Koalicja Europejska - spot wyborczy uderza w PiS:

logo Tu się dzieje