18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kabarety na Dwójce wymiękają

Karczewski dał show w Radiu ZET. "Więcej nie przyjdę!"

Wojciech Kozicki
28.06.2023  18:59
Stanisław Karczewski w Radiu ZET i szokujący wywiad. Gość Radia ZET z ramienia PiS serwował kontrowersyjne wypowiedzi
Stanisław Karczewski w Radiu ZET i szokujący wywiad. Gość Radia ZET z ramienia PiS serwował kontrowersyjne wypowiedzi Fot: Radio ZET

Stanisław Karczewski w Radiu ZET dał popis. Ten wywiad w programie „Gość Radia ZET" przejdzie do historii... a PiS razem z nim? Wypowiedzi Karczewskiego mogą przekonać Polaków do głosowania, ale raczej nie na obecny rząd.

Stanisław Karczewski w Radiu ZET jak zwykle w formie. Kiedyś zachęcał lekarzy i nauczycieli, by pracowali dla idei, a nie dla pieniędzy. Teraz senator PiS jak zwykle pokazał gdzie władza ma obywatela. Podpowiadamy, to nie jest przyjemne miejsce…

Karczewski dał show w Radiu ZET. Kabarety na Dwójce wymiękają

Karczewski odpowiadając na pytania wił się jak węgorz w soli. Odniósł się do publikacji Onetu i Wirtualnej Polski, które twierdzą, że przedstawiciele władzy chcieli je przekupić i upolitycznić, a także ingerować w politykę kadrową. Stwierdził, że „rozmowy można prowadzić najprzeróżniejsze”, a media oceniają PiS nieobiektywnie i nieprzychylnie.

Karczewski zagroził też Polakom, że jeśli PiS wygra wybory to „dalej będzie wprowadzał dobre zmiany jak do tej pory”.

Karczewski skomentował też wejście Jarosława Kaczyńskiego do rządu jako wicepremiera. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński ma wzmocnić Mateusza Morawieckiego. Co więcej, „rząd był silny, a teraz będzie bardzo bardzo silny”. Pochwalił też, że Kaczyński został wicepremierem przed końcem kadencji, a w tym samym okresie „Tusk uciekł do Brukseli”. Nasz mały bohater...

Zadaje pani dziesiątki pytań dlaczego dlaczego dlaczego. Dlatego, aby usprawnić działania. Pani ma taką logikę, my mamy inną

- wyjaśnił Stanisław Karczewski w Radiu ZET.

Beata Lubecka zapytała Karczewskiego dlaczego na czele OHP stoi Małgorzata Zwiercan. Była posłanka zarządza instytucją finansowaną z budżetu państwa, chociaż została skazana prawomocnym wyrokiem i ma zakaz pełnienia funkcji publicznych. Karczewski uważa, że zachowanie Zwiercan było naganne, ale... przynajmniej ubolewa z tego powodu.

Dlaczego większość komendantów OHP to członkowie PiS?

Nie wiem, ale czy grzechem jest być członkiem PiS? A czy redaktorzy sprawdzili, czy są tam członkowie Platformy Obywatelskiej?

- pytał Karczewski w Radiu ZET.

Na finał Karczewski wyszedł ze studia Radia ZET przed czasem, bo "miał inne obowiązki medialne". Zapewnił, że do Beaty Lubeckiej już nie wróci.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Stanisław Karczewski w Radiu ZET [WIDEO]

logo Tu się dzieje