18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ile zarabia kierowca Kaczyńskiego? Połowa Polaków nie widziała takich pieniędzy na oczy

Redakcja
04.02.2019  15:08
Kierowca Kaczyńskiego zarabia majątek
Kierowca Kaczyńskiego zarabia majątek Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Kierowca Jarosława Kaczyńskiego nie może narzekać na swoje wypłaty. Mężczyzna zarabia jak czołowi politycy - na jego konto wpływa co miesiąc kilkanaście tysięcy złotych. Ma też trzy domy i majątek opiewający na około 3 miliony złotych!

Czy bycie kierowcą polityka jest opłacalne? Zdecydowanie! Zwłaszcza, jeśli wozisz prezesa PiS. Okazuje się bowiem, że zasiadający za kierownicą limuzyny Jarosława Kaczyńskiego Jacek Cieślikowski dostaje na swoje konto kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie!

ZOBACZ: Komu nie ufają Polacy? Schetyna na pierwszym miejscu, lider PiS depcze mu po piętach

16 tysięcy złotych wypłaty i trzy domy

Mężczyzna pracuje dla prezesa już około 20 lat i jest jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi. Nic dziwnego, że może liczyć na wysokie wynagrodzenie. Jak donosi "Super Express", do kieszeni mężczyzny trafia około 16 tysięcy złotych miesięcznie. Ale pieniądze te pochodzą nie tylko z jeżdżenia limuzyną.

Cieślikowski jest także radnym Warszawy z ramienia PiS i członkiem zarządu spółki Srebrna, o której głośno jest ostatnio w związku z "Taśmami Kaczyńskiego" i budową wieżowców "bliźniaków" - K-Towers.

Według sprawozdań finansowych mężczyzny, jego majątek nie kończy się na sutych wynagrodzeniach. Kierowca prezesa Kaczyńskiego posiada oszczędności na kwotę 337 tysięcy złotych, działki o wartości 1,6 miliona złotych i trzy domy warte milion złotych!

ZOBACZ TEŻ:

Przeczytaj więcej
Komentarze