18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to Adr...Andrzej?

Kinia Duda wstydzi się ojca? Ucieka z Polski, nie ma tu przyszłości

02.07.2019  16:35
Kinga Duda ucieka z Polski. Wstydzi się ojca?
Kinga Duda ucieka z Polski. Wstydzi się ojca? Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Kinga Duda nie zamierza zostawać w kraju i robić tu kariery. Okazuje się, że dla kogoś jej pokroju, w Polsce nie ma miejsca. Dlaczego?

Córka prezydenta Andrzeja Dudy - Kinga - była ostatnio z rodzicami w USA, jednak jak ci zapewniali później - wcale nie za pieniądze podatników. Po co tam pojechała? Być może po to, by wybadać teren. Okazuje się bowiem, że wkrótce może zawitać w Stanach na dłużej.

Córka prezydenta ucieka z Polski

Kinga Duda ukończyła właśnie studia prawnicze i jak się okazuje, mimo bardzo młodego wieku, już ma bardzo bogate CV (staże w wielkich kancelariach robią swoje). Jest tak dobra w tym co robi, że w biednej, małej Polsce, nie ma dla niej przyszłości. Dlatego musi sobie ją zaplanować gdzie indziej.

Celem są wspomniane już Stany Zjednoczone. Czemu akurat tam? Nie chodzi tylko o wielki american dream. Za oceanem Kinia byłaby anonimowa.

W USA będzie mogła pracować anonimowo na własne nazwisko, bez łatki "córki prezydenta" - powiedział "Party" specjalista do spraw marketingu politycznego i komunikacji strategicznej, doktor Sergiusz Szcześniak.

Nazwisko "Duda" to powód do wstydu?

Kinga Duda nie chce być Kinga Dudą? Nazwiska się wstydzi, czy uważa, że bycie córką prezydenta może jej tylko zaszkodzić? Tego nie wiadomo, bo dziewczyna tradycyjnie nie komentuje swojego życia publicznie.

Tymczasem w całej sprawie w oczy kole coś jeszcze - emigracja "młodych i wykształconych", którzy lepszego życia szukają poza granicami Polski. I robić to musi nawet córka prezydenta.

Zobacz także