18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiosenny festiwal obietnic

Biedroń zapowiada rewolucję. "Koniec z hamulcami"

23.03.2019  16:27
Robert Biedroń i kolejne obietnice - Wiosna i podwyżki dla nauczycieli
Robert Biedroń i kolejne obietnice - Wiosna i podwyżki dla nauczycieli Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Sobota to prawdziwy festiwal obietnic. Koalicja Europejska, PiS, a teraz Wiosna. Nie mogło się obyć bez krytyki PiS. Robert Biedroń powiedział Kaczyńskiemu „game over”. Obiecał też podwyżki nauczycielom i emerytom.

Robert Biedroń podczas konwencji Wiosny stanął po stronie nauczycieli. Zaapelował do Andrzeja Dudy, by zajął się ich problemem. Oberwało się też premierowi Morawieckiemu, bo „za jego pogardę zapłacą dzieci”. Krzyczał, by wziął się do roboty i zaczął rozmawiać z nauczycielami.

Podwyżki dla nauczycieli

Były prezydent Słupska popiera podwyżki dla nauczycieli. Zapewnia, że nauczyciele za jego rządów mają zarabiać na start 3500 tys. złotych.

Unia Europejska jest kobietą! Polska jest kobietą! Wiosna jest kobietą! - ogłosił Biedroń.

Biedroń da pieniądze

Biedroń popiera program 500+. Chce jednak dać więcej pieniędzy: 1600 zł emerytury gwarantowanej. Do tego zamierza zlikwidować kolejki do lekarzy, bo za jego rządów specjalista ma być dostępny w ciągu 30 dni dla każdego. Nie wyjaśnił jednak, skąd wziąłby na to wszystko pieniądze. Powiedział tylko, że "to jest możliwe".

Ukochany Krzysztofa Śmiszka zamierza również zlikwidować smog. Zapewnił także walkę o prawa kobiet w Polsce.

Koniec z hamulcami, chcemy iść do przodu. Czas na zmianę pogody w Europie – krzyczał Biedroń na konwencji swojej partii.