18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kopacz opowiada, jak ludzie zabijali dinozaury. Szokująca teoria [WIDEO]

Redakcja
31.01.2019  13:13
Ewa Kopacz i zaskakkująca wiedza historyczna. Ciekawostki na temat dinozaurów i polowań. Odniosła się do afery z Basrtłomiejem M. ("Miś") w " Fakty opinie"
Ewa Kopacz i zaskakkująca wiedza historyczna. Ciekawostki na temat dinozaurów i polowań. Odniosła się do afery z Basrtłomiejem M. ("Miś") w " Fakty opinie" Fot: Facebook.com, Pixabay.com

Ewa Kopacz, czyli wiceszefowa Platformy Obywatelskiej i była minister zdrowia, pojawiła się w programie „Fakty Opinie”. Czy to już wpadka, jeszcze zabawna wypowiedź, a może już porażka? Oto nowy hit internetu.

Jak przypomina „Wirtualna Polska”, w programie „Fakty Opinie” Ewa Kopacz wypowiadała się na temat zatrzymania Bartłomieja M. i aferze, którą ujawniła „Gazeta Wyborcza”. Pokusiła też o zaskakującą analogię historyczną.

Ewa Kopacz zabłysnęła wiedzą historyczną. Opowiedziała, jak ludzie zabijali dinozaury. Jej zdaniem „presja ma sens”.

Jest świadoma, że dawno temu ludzie nie mieli broni. Jej zdaniem potrafili jednak upolować dinozaura.

Ludzie nie mieli żadnych strzelb i nowoczesnej broni, która pozwoliłaby zabić dinozaura. Rzucali więc w niego kamieniami – powiedziała Ewa Kopacz.

Prowadząca program delikatnie zwróciła uwagę, że być może chodziło o mamuty. Była premier uparcie dalej mówiła o dinozaurach.

Jeśli mielibyście kiedyś problem z dinozaurem, to da się go zabić. Ewa Kopacz twierdzi, że wymaga to jednak dużo wolnego czasu (nawet 2 miesiące!) i kamieni. Czy chodzi o "kamieni kupę"?

ZOBACZ TEŻ: Sąsiedzi walczyli deskami jak RYCERZE jedi mieczami świetlnymi [WIDEO]

Ewa Kopacz i nowa wersja historii – jak człowiek zabijał dinozaury:

https://twitter.com/Piotr_Lis_/status/1090896414304026624

Czytaj także
Przeczytaj więcej