18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziki dziadzio dziuga dzidą

Korwin wyjął dzidę na ulicy. Atak na TVP [WIDEO]

Wojciech Kozicki
26.09.2023  15:18
Janusz Korwin Mikke i konferencja prasowa przed TVP. Prywatyzacja Telewizji Publicznej?
Janusz Korwin Mikke i konferencja prasowa przed TVP. Prywatyzacja Telewizji Publicznej? Fot: Piotr Molecki/East News, Facebook/Konfederacja

Boicie się Konfederacji w Sejmie? Spokojnie, Janusz Korwin-Mikke ocali Polskę przed swoją partią. Największym rywalem i zagrożeniem dla Konfederacji jest ona sama. Uderzając dzidą w TVP uderzył w też w poparcie dla Konfederacji? Konfederacja pójdzie bez niego na bosaka?

Sławomir Mentzen nawarzył sobie piwa i musi je teraz wypić. Wypuścił Korwina samopas i teraz ma. Przez chwilą chciał odbierać kobietom prawa wyborcze, a teraz rozwalał telewizory przed siedzibą TVP. Janusz Korwin-Mikke znowu kręci akcje niczym kabarety na Dwójce. 

Korwin rozwala telewizory. Cios w Konfederację?

Korwin przed siedzibą TVP chwycił za metalowy pręt i publicznie zdemolował kilka telewizorów. Zapowiedział, że gdy Konfederacja dojdzie do władzy (uff, na szczęście "nigdy" jest dość odległe) sprywatyzuje Telewizję Publiczną.

Zostaną gruzy i popioły. Sprywatyzujemy, będą konkurencyjne telewizje. Zdecyduje rynek czyli ludzie

- ogłosił Janusz Korwin-Mikke.

Jakub Banaś, kandydat Konfederacji do Sejmu napisał w mediach społecznościowych, że Donald Tusk oraz Jarosław Kaczyński powinni udać się na polityczną emeryturę. Dodał, że "dla towarzystwa dołączymy wam Janusza Korwin-Mikkego".

A może Konfederacja ma rację, że NFZ nie działa? Korwin jest tego żywym przykładem...

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje