18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chce kary śmierci

Korwin atakuje PiS. "Mordowanie dzieci zacznie się opłacać"

18.06.2019  13:30
Korwin komentuje morderstwo w Mrowinach - winny jest rząd PiS?
Korwin komentuje morderstwo w Mrowinach - winny jest rząd PiS? Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News

Janusz Korwin-Mikke w „Super Expressie” zaatakował pedofilów i PiS. Jego zdaniem to właśnie ekipa Kaczyńskiego jest winna śmierci 10-letniej Kristiny z rąk 22-letniego zwyrodnialca.

Janusz Korwin-Mikke wraca do akcji na łamach "Super Expressu". Tym razem na jego celowniku znów jest rząd PiS i uchwalona ustawa przeciwko pedofiliom. Nie spodobało mu się, że w Sejmie dyskutowano głównie o przypadkach pedofilii w Kościele. Zwrócił uwagę, że pedofilów znacznie więcej może być wśród polityków, czego dowodem są afery w Holandii.

Zobacz także

Korwinowi wybitnie nie spodobało się podniesie górnej granicy kary za pedofilię. Jego zdaniem zboczeńcom zacznie się opłacać mordowanie dzieci. Apeluje za to, by za morderstwo wprowadzić karę śmierci.

Po podwyższeniu górnej granicy kary za pedofilię pedofilowi zacznie się opłacać mordowanie dzieci. Pozostawienie dziecka żywym – to zostawienie żywego świadka, który w dodatku może wskazać przestępcę. Natomiast kara za morderstwo jest niższa niż za pedofilię... Wybór jest więc jasny – napisał Korwin. (SE.pl)

Polityk Konfederacji odniósł się do sprawy zabitej dziewczynki z Mrowin. Jego zdaniem mordercy „to się opłacało”. Winą za zbrodnię oskarża rząd PiS, dziennikarzy robiących biznes na tekstach o pedofilii oraz większość społeczeństwa, która domagała się zaostrzenia kar dla pedofilów.

Przeczytaj więcej
Komentarze