18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rząd PiS chroni homoseksualistów?

Korwin zapowiada pogromny gejów. "Banda chamów"

29.07.2019  15:55
Korwin i ostra wypowiedź - geje w Polsce będą zmasakrowani?
Korwin i ostra wypowiedź - geje w Polsce będą zmasakrowani? Fot: Facebook

Zadyma w Białymstoku wywołała dyskusję o tolerancji, homofobii i wiele osób zastanawia się, czy geje i lesbijki są w Polsce bezpieczni. Tymczasem Janusz Korwin-Mikke grozi, że wkrótce może dojść do masakry. Czy będą pogromy gejów?

Janusz Korwin-Mikke (KORWiN, Konfederacja) w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” zapowiedział, że Białystok i burda podczas Marszu Równości to dopiero początek. Uważa, że wkrótce nastąpią pogromy gejów.

Dlaczego nie ma problemu z onanistami? Przecież onanistów jest więcej niż homosiów, czy tam, tfu, gejów. Ale ponieważ onaniści nie robią marszów na ulicach, nie domagają się uznania związku z własną ręką za małżeństwo, to nie ma z nimi żadnego problemu. Problem nie polega na tym, że są naruszane czyjeś prawa, tylko na tym, że to jest banda chamów, opłacanych zresztą z zachodu, którzy robią demonstracje po to, żeby rozwalić tzw. patriarchalne społeczeństwo. Chcą zniszczyć podstawy społeczeństwa – powiedział Korwin „Rzeczpospolitej”.

Korwin twierdzi również, że w Polsce nie ma dyskryminacji osób homoseksualnych, Co więcej, rząd PiS nie ma zamiaru ich zwalczać, a nawet pozwala im na bardzo wiele.

Zastrzegł, że jego zdaniem „geje to nie homoseksualiści”, a różnica między nimi jest jak między działaczem związkowym a robotnikiem. Ostrzegł, że homoseksualiści boją się gejów, a propaganda homo może doprowadzić nawet do rozlewu krwi.

Przeczytaj więcej
Komentarze