18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka o niski wynik rozpoczęta

Korwin atakuje rolników. "Napluć im w gęby"

28.05.2019  12:02
Janusz Korwin-Mikke znowu w akcji - chyba uznał, że Konderacja uzyskała za wysoki wynik w wyborach
Janusz Korwin-Mikke znowu w akcji - chyba uznał, że Konderacja uzyskała za wysoki wynik w wyborach Fot: Tomasz Urbanek/East News

Wybory do Parlamentu Europejskiego przeszły do historii, PKW podała ostateczne wyniki i wiadomo kto dostał mandaty. Janusz Korwin-Mikke chyba uznał, że 4,55 Konfederacji to za duże poparcie i nie zamierza odpoczywać. Już rozpoczął kampanię wyborczą przed jesiennymi wyborami i ciężko pracuje, by znów znaleźć się pod progiem wyborczym.

Polskie partie polityczne walczą o poparcie, a Konfederacja ma Korwina. Miał nietęga minę, gdy podano ostateczne wyniki wyborów. Pamiętajcie, że nie ma takiego wyniku, którego Korwin nie jest w stanie zepsuć. Polityk właśnie dokonał samobójczego ataku na rolników i rozpoczął tradycyjny "przekaz podprogowy". Nie trzeba być jasnowidzem, by przewidzieć wynik wyborczy Korwina jesienią.

Korwin kontra rolnicy

Gdy Krzysztof Bosak zapowiada ciężką pracę komitetu i merytoryczną walkę o głosy wyborców, Korwin już harcuje na Facebooku. Zacytował niejakiego Marka.Marka, który o wyniki wyborów obwinia rolników. Tym samym Korwin zakończył nową kampanię wyborczą Konfederacji zanim w ogóle się zaczęła.

Właśnie Żona wróciła z Komisji Wyborczej. Okolica to typowa wiocha. Same bieda-rolnictwo. Oddano 190 głosów z czego 127 na PiS. Gratuluję wygranej sąsiadom rolnikom – cytuje Korwin.

Korwin i protest rolników

Korwin przytoczył też jego groźby o „napluciu w gęby” i o „protestujących ryjach pod Ministerstwem Rolnictwa". Marek.Marek uważa, że rolnicy najpierw strajkowali i wojowali z PiS, a później oddali głosy na partię Jarosława Kaczyńskiego.

Życzę wam kochani rolnicy podwyżek cen paliw, nawozów, sprzętu, ubezpieczeń, ton gnijących jabłek, wieprzowiny po 3 zł w skupie i 16,99 w sklepie, wysokich kar za krzywo przypięty kolczyk na krowim uchu, grzywien za wyciętą samosiejkę, komorników zajmujących wam traktory, a na deser konfiskaty ojcowizny, bo czymś trzeba będzie wiadome uroszczenia spłacić.
Będziecie mieli tak, jak lubicie. Powodzenia - cytuje dalej Korwin.

Agrounia kontra Korwin

Agrounia postanowiła odpowiedzieć na wpis byłego europosła. Napisała, że na szczęście niewielu rolników głosowało na Konfederację, bo nie zasłużyła ona na ich zaufanie.

Korwin za długo nie mówił też chyba o Hitlerze i od razu po ogłoszeniu wyników postanowił sobie ulżyć. Komentował wynik Konfederacji i możliwe manipulacje PKW w jednej z prawicowych telewizji internetowych i stwierdził, że Unia Europejska jest gorsza niż Stalin i Hitler ze względu na restrykcyjne prawodawstwo.

Jeśli Konfederacja będzie szukać kogoś nowego do drużyny zamiast Korwina, polecamy Piotra Żyłę. On zawsze wychodzi z progu...

korwin atakuje
agrounia
Czytaj także