18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Janusz, spróbuj do Rosji

Korwin ma zakaz wjazdu do UK. Uff, będzie *** tylko w Polsce

Wojciech Kozicki
16.06.2023  15:30
Korwin ma zakaz wjazdu do UK. Konfederacja wraca do korzeni?
Korwin ma zakaz wjazdu do UK. Konfederacja wraca do korzeni? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Janusz Korwin-Mikke dostał zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. W UK nie chcą widzieć polskiego polityka przez jego szokujące wypowiedzi. Co by Mentzen na TikToku nie robił, jakby nie pudrował rzeczywistości, to Konfederacja ma twarz Korwina i Brauna. I lepiej żeby świat tej twarzy nie widział...

Janusz Korwin-Mikke, czyli ideologiczne jądro Konfederacji, dostał oficjalne z pismo z zakazem wjazdu na terytorium Wielkiej Brytanii. Guru i lider Konfederacji potwierdził zakaz wjazdu do UK w rozmowie z portalem Interia. Już wcześniej Ryanair nie wpuścił go na pokład samolotu. Konfederację czeka awaryjne lądowanie w sondażach?

Korwin ma zakaz wjazdu do UK. Konfederacja straci poparcie w sondażach?

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich na Twitterze informuje o tym jak brytyjski rząd nie chce widzieć u siebie Korwina. Ujawnił, że uzasadniono zakaz „poglądami ekstremistycznymi i nieprzyzwoitymi w kontekście pedofilskim”. 

Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Interią potwierdził, że rzeczywiście otrzymał takie pismo. Poinformował, że dotarło do niego 9 czerwca, chociaż z daty na dokumencie wynika, że zostało ono wystawione w sierpniu 2022 roku. Poseł Konfederacji nie przekazał, jakie były oficjalne powody zastosowania wobec niego zakazu

- pisze Interia.pl

Korwin ekstremistą? On tylko broni Rosjan, którzy dokonali masakry w Buczy, popiera bicie kobiet, chce legalizacji seksu z dziećmi, cieszy się z pożarów, a Ukrainę uznaje za wroga Polski. Po prostu gołąbek pokoju. Może biłby dzieci i kobiety, ale muchy by nie skrzywdził!

A może Polska powinna wziąć przykład z rządu Wielkiej Brytanii?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje