18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Korwin-Mikke wystartuje z Rydzykiem w wyborach? „Obrona przed su*insynami z UE”

Redakcja
14.12.2018  13:42
Janusz Korwin-Mikke i Tadeusz Rydzyk - wspólny start w wyborach do Parlamentu Europejskiego?
Janusz Korwin-Mikke i Tadeusz Rydzyk - wspólny start w wyborach do Parlamentu Europejskiego? Fot: Facebook.com/Ponowne wybory 2017, Kongres Nowej Prawicy - Wola

Polska scena polityczna może być świadkiem zaskakującej współpracy. Janusz Korwin-Mikke nadal prowadzi walkę z Unią Europejską, a Tadeusz Rydzyk (Lux Veritatis, Radio Maryja) i jego nowa partia Ruch Prawdziwa Europa może mu w tym pomóc.

Partia Rydzyka dopiero co się pojawiła, a już są chętni na koalicję. 76-letni Janusz Korwin-Mikke, zgodnie ze swoim słynnym hasłem „Unia Europejska musi zostać zniszczona”, nadal zamierza prowadzić z nią batalię. Może mu w tym pomóc redemptorysta z Torunia.

W rozmowie z „Super Expressem” polityk partii Wolność powiedział, że Tadeusz Rydzyk będzie odbierał antyunijny elektorat PiS-owi. Tym samym nie uważa zakonnika za politycznego rywala. SE.pl podejrzewa, że być może powstanie w wyborach do europarlamentu wspólna lista. Mogą na niej znaleźć się również narodowcy.

Jestem zwolennikiem ruchów w obronie Europy. Obrony przez su*insynami z Unii Europejskiej – powiedział Janusz Korwin-Mikke. (se.pl)

Tymczasem Tadeusz Rydzyk negocjuje z Ruchem Narodowym. Mają być w „życzliwym kontakcie".

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Rydzyk - nowy projekt, kolejne dofinansowanie

Janusz Korwin-Mikke i polowanie na lewaka:

Janusz Korwin-Mikke i wypowiedzi:

Przeczytaj więcej
Komentarze