18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Celibat to zło

Korwin chce, by księża uprawiali seks. Tak pozbedą się pedofilii

16.05.2019  14:06
Korwin chce, by księża uprawiali seks. Tak pozbedą się pedofilii
Korwin chce, by księża uprawiali seks. Tak pozbedą się pedofilii Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke znalazł sposób na pozbycie się pedofilii z kościoła. Jego zdaniem wystarczy znieść celibat.

Janusz Korwin-Mikke wielokrotnie twierdził, że pedofilia wcale nie musi oznaczać pedofilii, a molestowanie dzieci to nic złego (bo nie jest molestowaniem). W sumie wolałby, żeby jego latorośle ksiądz klepał po pośladkach, niż by miały uczęszczać na lekcje edukacji seksualnej, gdzie dowiedzą się, że to jednak coś złego.

Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm - zapewniał.

Korwin twierdzi przy tym, że pedofilia faktycznie istnieje, ale mówić można o niej dopiero wtedy, gdy dojdzie na przykład do gwałtu. Wie też jak z nią walczyć - trzeba zreformować kościół!

Korwin chce zniesienia celibatu

Szef Konfederacji powiedział to, co wielu mówi na ten temat - Kościół Katolicki powinien znieść celibat. Sprawę skomentował na łamach "Super Expressu".

Problem pedofilii w Kościele wynikł m.in. stąd, że celibat jest czymś nienaturalnym dla mężczyzny. Pedofilia w kościołach protestanckich i prawosławnych jest mniejsza, bo tam nie ma celibatu. Byłby mniejszy problem pedofilii u nas, gdyby zniesiono celibat. Ale to jest decyzja papieża - powiedział.

Co ciekawe, nawet psycholożka, która wyjaśniała w filmie Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" skąd biorą się zachowania pedofilne księży, potwierdziła, że w ten sposób zastępują sobie zdrowe, normalne relacje seksualne.

Nic nie wskazuje jednak na to, by księża nagle mogli się żenić, płodzić dzieci i zakładać szczęśliwe rodziny. Jeszcze w styczniu papież Franciszek zapewniał, ze celibat musi pozostać, bo to dla kościoła dar.

Przeczytaj więcej
Komentarze