18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Korwin rzucał w psa petardami? Skomentował aferę po swojemu

Redakcja
08.01.2019  10:15
Janusz Korwin-Mikke i kolejna wypowiedź z cyklu "najlepsze momenty" i "the best of"? Oto jego poglądy na temat zwierząt. Sondaże i wyniki wyborcze ucierpią?
Janusz Korwin-Mikke i kolejna wypowiedź z cyklu "najlepsze momenty" i "the best of"? Oto jego poglądy na temat zwierząt. Sondaże i wyniki wyborcze ucierpią? Fot: Facebook.com

Było „masakrowanie lewaków”, „masakrowanie feministek”, kontrowersyjne wypowiedzi, było słynne „zawsze się trochę gwałci”, a teraz wybuchł kolejny skandal. Janusz Korwin-Mikke i petardy rzucane w psa – w internecie się zagotowało. Pojawił się też komentarz oskarżonego.

Janusz Korwin-Mikke rzucał petardami pod nogi psa – tak przynajmniej twierdzą media opisując kontrowersyjne zdjęcie, które pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie. Widać na nim polityka, fox terriera Odiego i wybuchającą petardę. W internecie zawrzało. Jedni twierdzą, że znęcał się nad zwierzęciem, a inni, że słusznie przyzwyczajał Odiego do huku. W końcu głos w sprawie zabrał lider partii Wolność.

Postanowił skomentować zamieszanie na łamach „Super Expressu”. Jego zdaniem nie użył silnych ładunków wybuchowych, a były to jedynie „petardki”, tzw. „cracking balls”. Odpowiedział też na wypowiedź Tomasza Cimoszewicza, który oskarżył go o torturowanie psa.

WCzc. Tomasz Cimoszewicz oskarżył mnie o torturowanie psa – to co powiedzieć, o psach policyjnych i wojskowych, które bez problemu znoszą większy hałas? To wszystko kwestia tresury. Jeśli nie nauczymy psa znoszenia wybuchów, będzie wpadał w panikę podczas burzy z piorunami – a zanim Unia Europejska zdoła zlikwidować pioruny, to sporo wody w Renie upłynie. Natomiast wytresowanie Odiego, by nie bal się tych petardek zajęło mi 5 minut i kosztowało 100 gram kiełbasy zwyczajnej – wyjaśnił Janusz Korwin-Mikke. (se.pl)

Korwin najwyraźniej zamierza dalej przyzwyczajać psa do wybuchów. Uważa, że jeśli właściciel psa tego nie robi, powinien tłumaczyć się przed prokuratorem. Zwrócił także uwagę, że dla psa większą torturą było, gdy jego żona kąpała zwierze przed występem telewizyjnym.

ZOBACZ TEŻ: Janusz Korwin-Mikke pójdzie z Rydzykiem i narodowcami do wyborów?