18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Korwin-Mikke wywołał skandal. „Rzucał pod nogi psa petardami”

Redakcja
04.01.2019  15:29
Janusz Korwin-Mikke znęcał się nad psem petardami? To jego odpowiedź na zakaz fajerwerków w Sylwestra. Pies podobno nie był zestresowany hukiem.
Janusz Korwin-Mikke znęcał się nad psem petardami? To jego odpowiedź na zakaz fajerwerków w Sylwestra. Pies podobno nie był zestresowany hukiem. Fot: Facebook.com

Janusz Korwin-Mikke to nie tylko kontrowersyjne wypowiedzi i poglądy, „masakrowanie lewaków” i poparcie poniżej progu wyborczego. Jak twierdzą niektórzy, teraz symbolizuje także znęcanie się nad zwierzętami.

Lider partii Wolność uważa zakaz sylwestrowych fajerwerków za zbędny. W sieci pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie, na którym widać go na spacerze z psem Odim oraz wybuchającą petardą. Jak podaje fakt.pl, polityk „rzucał pod nogi swojego psa petardami”.

Poseł PO Tomasz Cimoszewicz jest oburzony. Nazwał Mikkego „sadystycznym oszołomem” i zapowiedział donos do prokuratury za znęcanie się nad zwierzętami.

W.Cz. poseł Tomasz Cimoszewicz chce złożyć na mnie doniesienie do prokuratury ws. naszego psa Odiego. Jeśli chce Pan mi wydać sądowy zakaz zbliżania do psa, proszę bardzo. Ale ciekaw jestem, jak Pan wyegzekwuje od psa, zakaz zbliżania się do mnie? A chciałbym jeszcze Państwu przypomnieć, że zdjęcie pojawiło się przy artykule w Super Expressie. Autor i świadek zdarzenia jasno pisze, że Odi oczywiście się nie bał. Natomiast cały internet huczy na podstawie samego zdjęcia bez relacji świadka. Zawsze szukajmy u źródła! O tym W.Cz. poseł Cimoszewicz powinien już wiedzieć – odpowiedział na swoim Facebooku Janusz Korwin-Mikke.

Córka polityka Korynna Korwin-Mikke broni ojca. Wyznała, że zawsze przygarnia chore i wyrzucone zwierzęta. Jej zdaniem na zdjęciu widać, jak oswajał psa z hałasem, a ten nie przejmował się hukiem petard.

W sieci opublikowano mnóstwo hejtu i negatywnych komentarzy. Pojawiły się sugestie, aby polityk umieścił sporych rozmiarów petardę w jednym z otworów w swoim ciele. Nie brakuje jednak osób, które bronią Korwina. Popierają oswajanie zwierzęcia z hukiem. Niektórzy uważają, że pies na zdjęciu rzeczywiście nie jest zestresowany, a media oskarżają o manipulację.

ZOBACZ TEŻ: Premier Morawiecki politykiem roku. Zrobił najwięcej dla Polaków

Czytaj także