18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

I po Konfederacji...

Korwin poparł Rosję! "Ukraina to wróg Polski, Rosja to obrońca"

31.05.2023  15:07
Korwin poparł Rosję! "Ukraina to wróg, zaatakuje Polskę"
Korwin poparł Rosję! "Ukraina to wróg, zaatakuje Polskę" Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Mentzen i Konfederacja stracą poparcie? Żadne „Piwo z Mentzenem” nie pomoże, gdy do akcji wkracza Janusz Korwin-Mikke. Właśnie otwarcie w Super Expressie nazwał Ukrainę wrogiem Polski i wezwał do wspierania Rosji. Jego zdaniem wkrótce Ukraina zaatakuje Polskę, więc trzeba dogadać się z Putinem.

Konfederacja właśnie przegrała wybory? Janusz Korwin-Mikke w Super Expressie ogłosił, że „Polska powinna być w sojuszu z Rosją”. Co więcej, uważa, że "Ukraina jest wrogiem Polski" i może w następnych latach zaatakować terytorium Polski.

Korwin popiera Rosję. Konfederacja popiera Korwina

Korwin stwierdził, że Polska powinna z Łukaszenki i Białorusi uczynić sojusznika. Dodał, że "jego ekscelencja Putin zgwałcił prezydenta Białorusi szantażem". Nie zgadza się, by Związek Radziecki utożsamiać z Rosją. Dodał, że gdyby Putin nie zaczął wojny, to Ukraina zaatakowałaby Rosję.

Ukraina jest wrogiem Polski. W historii nie było nigdy żadnych mordów rosyjsko-polskich. Były za to mordy polsko-ukraińskie. To myśmy zaczęli wojnę nakładając sankcje na Rosję, która była krajem przyjaznym. Od 15 lat niesłusznie atakujemy Rosję. To Gruzja napadła na Rosję, a nie odwrotnie. Rosja wystąpiła jako obrońca ucieśnionych narodów

- powiedział Korwin-Mikke. (Super Express)

Przypominamy, że niedawno Korwin wypowiadał się w prorosyjskim sposób o masakrze w Buczy. Uważa, że to mistyfikacja, a Rosjanie nie dokonali żadnych mordów. Teraz czekamy aż głos zabierze Grzegorz Braun i bye bye Konfderacja.

Niech się Rosjanie nienawidzą z Ukraińcami. To znakomite dla polskiej polityki. W Konfederacji się ze mną zgadzają, ale tego nie mówią. My się boimy Ukraińców. Ukrainy trzeba się bać jak Krzyżaków. Obiektywny rozwój wydarzeń spowoduje, że Ukraina stanie się naszym wrogiem

 - skwitował Korwin w Super Expressie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

 

logo Tu się dzieje