18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przekaz podprogowy

U Korwina po staremu. Porównał Kaczyńskiego do Hitlera

30.05.2019  14:58
Korwin kontra politycy - porównał ich do Hitlera
Korwin kontra politycy - porównał ich do Hitlera Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/korwin-znowu-o-hitlerze-konfederacja-za-dobra-w-sondazach

Janusz Korwin-Mikke bardzo starał się, by Konfederacja przetrwała wybory do Parlamentu Europejskiego bez skandalu. Nie było Hitlera ani innych szokujących wypowiedzi. Jednak, gdy tylko opublikowano wyniki wyborów, Korwinowi puściły hamulce. Walka o niski wynik wyborczy oficjalnie rozpoczęta...

Janusz Korwin-Mikke już kilka godzin po tym jak ogłoszono ostateczne wyniki wyborów, zaczął podejrzewać oszustwo i oświadczył, że Unia Europejska jest gorsza niż Stalin i Hitler ze względu na restrykcyjne prawodawstwo. Później zaatakował rolników i raczej nie wybaczą mu  cytatu „chciałbym napluć im w gęby”. Teraz wrócił do swojej klasyki, czyli szczuje Hitlerem.

Korwin wziął na celownik Kwaśniewskiego, Tuska i Kaczyńskiego. Polityk Konfederacji uważa, że nie ma różnicy miedzy nimi, a Hitlerem. „Czerwone świnie” stosują jego zdaniem inne metody, ale cel jest ten sam. Zapowiedział przy okazji, że „w wolnej Polsce Kwaśniewski pójdzie siedzieć”.

Kwaśniewski kontra Konfederacja

Aleksander Kwaśniewski nadepnął Korwinowi na odcisk. W jednym z wywiadów uznał za skandaliczne, że partia "rasistowska i antysemicka" dostaje w wyborach takie poparcie.

Młodzi ludzie są antyestablishmentowi, ale to, że tyle głosów dostaje partia rasistowska, antysemicka, jest przerażające. Albo młodzi nie wiedzą, na kogo głosują i robią to dla beki, albo idą w kierunku ksenofobii i nacjonalizmu - powiedział Kwaśniewski. (wprost.pl)

Konfederacja w wyborach uzyskała 621 188 głosów, a Krzysztof Bosak zapowiedział ciężką pracę i walkę o zwiększenie poparcia przed jesiennymi wyborami. Korwin tym czasem odpala już „przekaz podprogowy” i rozpoczął ciężką pracę, by wkrótce znów znaleźć się pod progiem.

korwin fb
Czytaj także