18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Władza się bawi, kosztów nie liczy

Krowy, świnie, limuzyny - na to PiS wydaje Twoje pieniądze

02.07.2019  09:55
Krowy, świnie, limuzyny - na to PiS wydaje Twoje pieniądze
Krowy, świnie, limuzyny - na to PiS wydaje Twoje pieniądze Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Rząd kupuje 25 nowych limuzyn. Wartość przetargu sięgnąć może 12,5 mln zł. Wszystko drożeje, środków brakuje - a władza wydaje nasze pieniądze z rozmachem.

PiS zauważył, że rozdawanie pieniędzy sprawdza się jako sposób na uzyskanie przychylności wyborców. Od momentu, kiedy dotarło to do polityków z całą mocą - pieniężne podarunki zaczęły być postawą sprawowanych przez nich rządów. 

500 plus na każde kolejne dziecko, potem już 500 plus na każde dziecko, następnie 300 plus, a nawet ogromne pieniądze na... krowę - PiS rządzi, kosztów nie liczy. Dosłownie.

PiS kupuje 25 limuzyn

W momencie, w którym drożeją leki, brakuje środków na np. refundację opatrunków dla osób chorujących na pęcherzowe oddzielanie się naskórka - rząd PiS zakupuje... 25 limuzyn!

Służba Ochrony Państwa niechlubnie wysławiła się tym, że non stop zdarzały jej się wypadki samochodowe.  Rządzący najwyraźniej stwierdzili, że naprawianie poobijanych limuzyn opłaca się mniej niż zakup nowych i... 12,5 mln złotych podatników pójdzie na rządowe zmarnowanie. 

Pojazdy, w które zainwestuje rząd, mają być wyposażone w klimatyzację, lodówkę, telewizor oraz czterostrefową klimatyzację. Myślicie, że funkcjonariusze SOP rozbiją je bardzo szybko czy po prostu szybko?

Przeczytaj więcej
Komentarze