18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu to zrobiła

Krystyna Pawłowicz atakuje gejów: "potraficie wbić gwóźdź w ścianę"?

Redakcja
07.03.2019  11:39
Krystyna Pawłowicz atakuje gejów
Krystyna Pawłowicz atakuje gejów Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Posłanka Krystyna Pawłowicz znowu pokazała klasę. Na Twitterze spytała znanych polskich gejów, ile potrafią. Jej zdaniem homoseksualny mężczyzna nie jest zdolny do "męskich" czynności.

Co potrafi gej? Zdaniem Krystyny Pawłowicz niewiele. A już na pewno obce mu są zajęcia prawdziwego heteroseksualnego samca i męskiego mężczyzny.

Na swoim koncie na Twitterze po raz kolejny zaskoczyła wyjątkowo rozwiniętą tolerancją i spytała znanych polskich homoseksualistów, czy potrafią posługiwać się młotkiem.

Pawłowicz wątpi w umiejętności homoseksualistów

Swoją litanię pytań posłanka PiS skierowała do Roberta Biedronia, Michała Piróga i Pawła Rabieja. Wśród czynności, których gej nie ma szans się zdaniem Pawłowicz nauczyć, znalazły się między innymi skręcanie szafki, robienie pompek i malowanie ścian.

Panie Rabiej,Biedroń,Piróg z kolegam itp, A czy potraficie wbić gwóźdź w ścianę ? A czy potraficie skręcić półkę na książki ? A odmalować pokój ? A zmienić część w motocyklu ? A zrobić 100 pompek i unieść 2 walizki ? A przeszlibyście 2-tyg.szkolenie wojskowe ? Tak myślałam... - napisała.

Komentarz Krystyny Pawłowicz - z gatunku tych o wnoszeniu lodówki przez feministkę na szóste piętro - spotkał się oczywiście z natychmiastową i w dużej mierze krytyczną reakcją internautów.

W swoich odpowiedziach nie szczędzili posłance gorzkich słów, dopytując na przykład, czy potrafi napisać cokolwiek bez obrażania innych...

logo Tu się dzieje