18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doktor Krystyna znowu zaczyna

Pawłowicz radzi jak wyjąć widły z pupy

09.06.2019  13:11
Krystyna Pawłowicz i porada medyczna na Twitterze
Krystyna Pawłowicz i porada medyczna na Twitterze Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Krystyna Pawłowicz znowu w akcji. Temperamentna posłanka może pochwalić się zabójczym „the best of” wypowiedzi, ale tym razem w mediach społecznościowych postanowiła złapać oddech od polityki, religii i gejów. Zamiast tego zajęła się widłami w pupie.

Ostrzegamy, to nie jest przyjemny temat. Do sieci trafiło makabryczne zdjęcie pośladków pewnego mężczyzny. Miał pecha, bo w „cztery litery” wbiły mu się widły. Jak wyjąć je z tej wrażliwej części ciała? Radą służy oczywiście Krystyna Pawłowicz. Nie chcemy wiedzieć, czy ma na ten temat wiedzę czysto teoretyczną, czy może jakieś dramatyczne doświadczenia…

Pawłowicz na Twitterze

Posłanka, która najwyraźniej nigdy nie śpi i ciągle atakuje świat na Twitterze, tym razem udzieliła medycznej porady, jak powinno się postąpić z nieszczęśnikiem, który nadział się na widły. Dziwi się, dlaczego nie wyjęto z niego żelastwa od razu. Zasugerowała, by pozbyć się wideł z ciała „jednym szarpnięciem”.

Wcześniej Pawłowicz sugerowała, że może działać w komisji egzaminacyjnej, gdy strajk nauczycieli zagrażał maturzystom. Sugerujemy jednak, by poszła w medycynę, bo na SOR-ach brakuje personelu.

widły
Czytaj także