18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jej Twitter aż połonie

Krystyna Pawłowicz ma obsesję. Geje, odbyty i kagańce

29.03.2019  10:34
Krystyna Pawłowicz ma obsesję na punkcie LGBT
Krystyna Pawłowicz ma obsesję na punkcie LGBT Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zafiksowała się na temacie LGBT i nie ustaje w obrażaniu homoseksualistów. Jej Twitter aż płonie od homofobicznych treści!

Krystyna Pawłowicz nie słynie raczej z przyjaznego języka i obdarzania społeczeństwa szczególną miłością. Znalazła sobie wręcz grupę, której wyjątkowo nie akceptuje: społeczność LGBT.

Posłanka tak bardzo nie toleruje gejów (to chyba właśnie oni rażą ją najbardziej), lesbijek czy osób transpłciowych, że nieustannie daje temu wyraz publicznie, na Twitterze. Na wyliczenie wszystkich jej homofobicznych wpisów zaczyna nam już brakować palców.

Krystyna Pawłowicz

Obsesja Pawłowicz. "Do odbytu to nie miłość"

Pawłowicz ostatnio znowu dała o sobie znać, pisząc że "do odbytu to nie miłość". Pani Krystyna nie wierzy, że seks inny, niż "tradycyjny" jest w ogóle możliwy, a osoby tej samej płci mogą żywić do siebie głębsze uczucia...

Co ciekawe, słowa te napisała w odpowiedzi na oskarżenia, z jakimi spotkali się Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek. Panowie dowiedzieli się ostatnio od części prawicy, iż fakt, że obaj kandydują do PE, oznacza nepotyzm. Pani Krystyna jest więc, w przeciwieństwie do swoich kolegów, konsekwentna: twierdzi, że homoseksualiści nie mogą tworzyć par i rodzin, więc i o nepotyzmie nie może być tu mowy.

Pawłowicz twierdzi, że gej to nie mężczyzna

Na odmawianiu miłości środowiskom LGBT w tym konkretnym tweecie pani Krystyna nie poprzestała. Nie minęło wiele czasu, a na jej tablicy pojawił się kolejny, tym razem sugerujący, że gej nie byłby w stanie stanąć do walki o Polskę...

Hej,wy,partnerzy od „związków” i miłośnicy cudzych dzieci,poprzebierani w papuzie tiule i wymazani na twarzy ,a czasem z kagańcem na pysku i obrożą na szyi?Który by tak umiał z tymi rycerzami bronić Ojczyzny...? No...? - napisała w odpowiedzi do filmu o polskiej husarii.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Pawłowicz w swych nienawistnych wpisach odbiera gejom "męskość". Jej zdaniem "prawdziwym mężczyzną" - takim silnym, walecznym i wnoszącym pralkę na szóste piętro - może być tylko osobnik heteroseksualny. Ba, gej nawet gwoździa w ścianę wbić nie umie...

Na tym niestety nie koniec. Pawłowicz poszła w swej nienawiści do LGBT jeszcze dalej. W jednym z wpisów dopytywała Roberta Biedronia i Wiosnę, jak to możliwe, że domagają się legalizacji - jej zdaniem - zboczeń, a nie postulują o możliwość zawierania związków z kozą.

Podobnych, równie skandalicznych wypowiedzi na koncie pani profesor Pawłowicz jest więcej i niestety, najprawdopodobniej pojawiać się będą tam dalej. Algorytmy Twittera nie widzą w nich ani szerzenia nienawiści, ani homofobii. Na zdyscyplinowanie posłanki przez władze partii też nie ma co liczyć, wszak sam prezes Jarosław Kaczyński publicznie ogłosił środowiska LGBT najnowszymi wrogami Polaków.