18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Królowo Polski, Janie Pawle"

Pawłowicz znów się modli. Prosi Matkę Boską, by nie wygrali Niemcy

26.05.2019  20:03
Krystyna Pawłowicz modli się na Twitterze
Krystyna Pawłowicz modli się na Twitterze Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Krystyna Pawłowicz nie zawodzi i w czasie ciszy wyborczej nie milknie. Modli się do "Królowej Polski, by nie wybrano matki Niemców".

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz nie raz dała do zrozumienia, że jest "Prawdziwą Polką", a każdy, kto myśli i czuje inaczej niż ona, zapewne pochodzi z Niemiec. Niemcami są wszyscy "wrogowie ojczyzny" i całe "lewactwo".

Pawłowicz modli się do Matki Boskiej

Teraz pani Krystyna ponownie użyła swej niemieckiej broni i zestawiła ją z Bogiem, a właściwie Matką Boską. Tę wezwała na Twitterze i poprosiła o wstawiennictwo. W czym? W mądrych wyborach Polaków. Oczywiście przy urnach.

Matko,Królowo Polski Janie Pawle - „Polska,to moja Ojczyzna,to moja Matka..” Mamo, w Dniu Matki,my Polacy musimy pokazać,że Polska to też NASZA Matka... Idziemy na wybory i wybieramy MATKĘ POLSKĘ,a nie matkę Niemców Frekwencja ! Frekwencja ! Frekwencja ! - napisała.

To nie pierwsza modlitwa Krystyny Pawłowicz na Twitterze. Już kilka dni wcześniej o pomoc prosiła Boga. Chciała, by ten ocalił Polskę. Przy okazji zrobiła mu całą listę wrogów do obalenia.

logo Tu się dzieje