18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tak zła dawno nie była

Pawłowicz dostała wścieklizny Pokazali "wstydliwe" zdjęcie, teraz ich straszy

28.07.2019  14:32
Pawłowicz dostała wścieklizny Pokazali "wstydliwe" zdjęcie, teraz ich straszy
Pawłowicz dostała wścieklizny Pokazali "wstydliwe" zdjęcie, teraz ich straszy Fot: Twitter/Dawid Kacprzyk

Krystyna Pawłowicz ostro się wściekła. Zapozowała do zdjęcia z działaczami PO. Teraz straszy ich i obraża na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz rzadko kiedy zaskakuje. To, że bywa niekulturalna i obraża wszystkich wokół, to już norma. Tym razem jednak zrobiła coś wyjątkowego. Nie, nie była miła. Zrobiła sobie zdjęcie z młodzieżą, a dokładniej... działaczami PO.

Pani Krysia nie zmieniła poglądów. Nadal najbardziej na świecie czci prezesa, twierdzi, że jest katoliczką i w imię nie wiadomo jakiej religii, lubuje się w odbieraniu godności innym ludziom, a wszystkich swoich przeciwników nazywa lewactwem. Lewactwem nazwała też panów, którzy stanęli z nią do zdjęcia, choć chyba każdy, kto choć trochę zna postulaty PO i kolejnych ich koalicji wie, że z lewicą nie mają zbyt wiele wspólnego.

Wściekła Pawłowicz straszy na Twitterze

Pani Pawłowicz zdjęcie sobie zrobiła, ale już fakt, że ktoś śmiał je upublicznić, bardzo jej nie podszedł. Tak wściekła się za opublikowanie go na Twitterze, że autorowi posta (i jego kolegom) zaczęła grozić. Co ciekawe, nawet ostatnie wypominanie jej, że w młodości działała w organizacji komunistycznej (ach ta zapomniana młodość w PRL), tak bardzo nie wyprowadziło jej z równowagi.

Sypią się więc wyzwiska, a między nimi próby wyjaśnienia, że "to wcale nie tak, jak myślicie".

Przecież mówiłam,że jesteście „od Schetyny”. Nie było zaskoczenia,to ja was przekonywałam,że błądzicie.Ale widzę,że macie jednak te same NIEUCZCIWE metody co całe lewactwo.Wstawianiem do fotki kartki z logo LENIÓW i AFERZYSTÓW bez mojej wiedzy to nadużycie zaufania. Już po was - napisała w pierwszym komentarzu.

Zaraz później pojawiły się kolejne. W nich między innymi sugerowanie, że na jej nazwisku ktoś się lansuje i próbuje budować polityczną karierę...

Widzę,że musicie się /nieuczciwie/ PODPIERAĆ nazwiskami przedstawicieli PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI by w ogóle zwrócić uwagę innych na kartkę z waszym umalowanym szefem.Inaczej nikt nie chciałby na to nawet spojrzeć jak i na to całe PO.

...a także nazywanie ludzi gówniarzami i posądzanie o nieczyste zagrania.

I jeszcze panowie:takimi cwaniackimi metod. oszukiwania dal.nie zajdziecie Nie bierzcie przykł. ze swych lewych idoli z PO.Polityka NIE polega na OSZUKIWANIU ani „wrabianiu” inn.dla szczeniackiego rechotu.Jesteście jeszcze TYLKO GÓWNIARZAMI.Powalczmy na argumenty a nie pułapk

Pani Krystyna szybko zapomniała, że przecież - jak przyznała - od początku wiedziała, z kim rozmawia. Zapomniała też, czym jest dystans i żart, no chyba że żartować można, ale nigdy z jej udziałem.

Przeczytaj więcej
Komentarze